Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Skiny221

Skiny - od malého salónu ku veľkej krajčírskej firme

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden Rakúšan Josef Hofer a ten so svojou rodinou sníval o tom, aby sa ľudia cítili pohodlne v tom, čo je ich telu najbližšie – vo svojej spodnej bielizni. Tá mala padnúť ako druhá koža. A tak v roku 1908 založil malú rodinnú firmu Skiny. Zo začiatku to bol len menší krajčírsky salón, kde sa šila spodná bielizeň a vyrábal pletený tovar. Po krátkom čase však Skiny zaznamenala obrovský úspech práve vďaka vysokej kvalite spracovania svojich výrobkov. Prvé kolekcie sa predávali až tak rýchlo, že v roku 1968 v meste Mäder otvorili ďalšiu prevádzku, aby tak stíhali reagovať na obrovský dopyt po výrobkoch. Tretia prevádzka bola otvorená v roku 2007 v Harde. Od roku 2008 sú produkty Skiny dostupné aj vo vlastnej hlavnej predajni. Viac než tisíc zamestnancov sa každý deň snaží, aby si dámy či páni mohli vybrať zo širokého spektra trendových výrobkov dokonalých strihov vyrobených z kvalitných materiálov.

Skiny padne ako druhá koža

Je všeobecne známe, že výber spodnej bielizne ovplyvní to, aký budeš mať deň. S produktmi od trendovej značky Skiny stavíš na istotu. Značka zaručuje nielen dokonalé vypracovanie bielizne, ale je synonymom špičkového dizajnu a už od svojich začiatkov sa vždy riadi aktuálnou módou. Jej ideológia pozostáva v zachovaní pôvodných noriem kvality pri modernom dizajne, ktorý je dnes dôležitý pre všetkých. A rodina dodržala svoj sľub. Skiny predstavuje tvoje sebavedomie – cítiť sa dobre, páčiť sa sebe samej, rozmaznávať sa a cítiť sa sexy a odvážne. Skiny online na ABOUT YOU ti ponúka možnosť inšpirovať sa širokým výberom spodnej bielizne, tielok či športovej spodnej bielizne.

Skiny eshop - odhaľ svoj štýl aj navonok

A ešte jedna dobrá správa: Skiny eshop na ABOUT YOU ponúka nielen bielizeň pre dámy. Ako módna maniačka tu nájdeš plavky, ktoré zdôraznia tvoje krivky a dokonale sa prispôsobia telu. Môžeš si vybrať aj pohodové domáce oblečenie vyrobené z kvalitnej bavlny, aby tvoj odpočinok na gauči bol čo najpríjemnejší. Nezabudni ani na župany, pyžamá, nočné košele alebo šortky na spanie v decentných alebo veselých farbách či basic kúsky, ktoré ti jedným kliknutím doplnia outfit vhodný do každej sezóny. Určite ťa poteší ich vysoká kvalita a maximálna jednoduchosť, vďaka ktorej sú kombinovateľné s mnohými inými typmi oblečenia. To všetko môžeš mať doma o niekoľko dní, stačí, ak si na Skiny online nájdeš to svoje.