Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

PROTEST - postoj kvalitnej športovej módy

Freestylová značka PROTEST pôvodne navrhovala svoje oblečenie najmä pre surferov a snowboardistov. Vďaka tričkám, topom, bundám, svetrom ale napríklad aj spodným nohavičkám, sa chlapci a dievčatá pýšia svojimi peknými postavami aj mimo pláže alebo svahov. Typický pre značku je neformálny, športový štýl, s ktorým to môžeš poriadne roztočiť. Potlače na tričkách z PROTEST eshopu sú coolové, umelecké a obsahujú trendy motívy. Dizajn je jednoducho vzrušujúci a jedinečný. Obzvlášť skvelá je kombinácia funkčného odevu, ktorý vydrží nápory vetra a zimného počasia, a módneho dizajnu, ktorý sleduje najnovšie trendy. Osobitná pozornosť sa venuje detailom: nielen materiály, ale aj spracovanie odevov je veľmi kvalitné.

PROTEST - z nížiny na kopce!

Značka PROTEST online si to dnes surfuje po celom svete: Švajčiarsko, Kanada, Austrália alebo Bali. To sú všetko krajiny, kam to snowboarderov a surfistov najviac ťahá, však? Avšak výrobcovia, ktorí stoja za úspechom značky sami pripúšťajú, že ich pôvod je pre založenie módy tohto druhu neobvyklý. Pochádzajú z Holandska. Z krajiny, kde najvyšší bod je vysoký iba 323 metrov nad morom a nie je známa ani nejakými veľkými vlnami. Zakladatelia značky sa tým však nedali vykoľajiť. Naopak, súčasťou ich filozofie je prekračovanie hraníc a čelenie výzvam. Rovnako ako to urobili sami pri uvedení svojej značky, ktorá je pre Holandsko nezvyčajná, s veľkou vášňou chcú využiť svoju športovú a voľnočasovú módu, aby prinútili ľudí zažiť nové veci - napríklad ako začiatočník vyskúšať snowboarding alebo začať surfovať. Životným postojom spoločnosti PROTEST je aktivita a zábava. To zahŕňa zábavu v športe, ale aj zábavu v živote a jednoducho dobrý pocit z celého sveta. Dizajnéri za značkou sú kozmopoliti, ktorí neustále hľadajú nové možnosti dizajnu a techniky spracovania.

PROTEST eshop - dobrodružstvo pre celú rodinu!

Vyzbroj sa športovou módou v online výbere tejto značky na svoju ďalšiu výzvu! Už cítiš vietor vo vlasoch a mravčenie v nohách? Nestrácaj čas a nechaj sa inšpirovať svojím perfektným oblečením. Stačí, že si na správnej adrese PROTEST eshopu na našom internetovom obchode ABOUT YOU a prehľadávaš cool kúsky pre svoj obľúbený celkový štýl. Doručíme ti ich domov a už nič nebráni tvojmu dobrodružstvu. PROTEST myslí na zábavu pre celú rodinu - objav ich širokú škálu kolekcií pre ženy, mužov, aj deti! Okrem základného oblečenia sa určite vyzbroj potrebnými doplnkami. V lete nezabudni na žabky, plážové osušky alebo šiltovku. V zime ani na krok bez kvalitných rukavíc, šálu a čiapky, a to všetko si zbaľ do tašky s výnimočným optimistickým dizajnom na prvý pohľad!