Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Pilgrim257

Pilgrim: Dizajnové šperky z Dánska teraz už aj v ABOUT YOU!

Všetko je to o snoch, vášni a srdci - taká je filozofia svetoznámeho šperkárskeho brandu Pilgrim, ktorého história sa začala písať v roku 1983. Svoje unikátne kúsky kvalitnej a originálnej bižutérie najskôr predávali po stánkoch na hudobných festivaloch. Dnes sú už ale súčasťou prémiových butikov po celom svete, a tak nemôžu rozhodne chýbať ani u nás. Pestrá paleta šperkov tejto značky zahŕňa náušnice, náhrdelníky, prstene a náramky, ale aj ďalšie obľúbené módne doplnky, ako sú slnečné okuliare. Nájdeš medzi nimi extravagantné statement kúsky, ale tiež jemnú bijoux na každodenné nosenie. Objav s ABOUT YOU nový rozmer moderných šperkov z bohatej ponuky značky Pilgrim ešte dnes!

Veľký výber šperkov Pilgrim online v našom e-shope

Či už značka Pilgrim patrí vyslovene k tvojim obľúbencom, alebo sa s ňou v tomto okamihu ešte len zoznamuješ, určite nemôžeš neoceniť pestrý výber jej produktov, ktorý na teba čaká v našom e-shope. Celkom ľahko si u nás môžeš vybaviť aj kompletnú šperkovnicu - od prsteňov cez náramky až k náušniciam. Napokon, ak sa ti štýl tohto brandu zapáči, ďalším a ďalším kúskom do tvojej zbierky asi aj tak sotva odoláš. Čím sú tieto šperky a módne doplnky vlastne také výnimočné? Celé je to predovšetkým o individuálnom prístupe ku každému jednému kúsku, ktorý tejto rodinnej firme prejde cez ruky. Výroba stále prebieha z veľkej časti ručne, používajú sa vysoko kvalitné a prísne testované materiály aj pracovné postupy. No a dôležitým parametrom úspechu tohto brandu je aj jeho neomylný cit pre aktuálne trendy. Pilgrims je, skrátka, značka, s ktorou nikdy nešliapneš vedľa. O to viac ťa iste poteší, aké príjemne dostupné sú jej ceny...

Ako si vybrať dokonalý Pilgrims šperk presne pre seba?

Máš chuť urobiť si radosť nejakou štýlovou maličkosťou? Alebo hľadáš dokonalý darček pre niekoho, na kom ti záleží? Vyberať si z bohatej ponuky úchvatných kúskov Pilgrims je síce zábavné, no môže to dať aj celkom slušne zabrať. Ako si to uľahčiť? V prvom rade zváž, ako kupovaný šperk zapadne do celkového módneho aj životného štýlu osoby, ktorej je určený. Hľadáš niečo na každodenné nosenie? Potom by sa mal šperk ľahko kombinovať s elegantnejším aj športovejším outfitom – ako napríklad jemné prstene obrúčkového typu, klasické kruhové náušnice či retiazky s jemnými príveskami. Pilgrims robí takéto “casual” kúsky s neuveriteľným šmrncom a jedinečnými detailmi. Ak si trúfneš na trochu výstrednosti, poobzeraj sa po takzvanom statement kúsku, teda šperku, ktorý dokáže udávať tón celému tvojmu outfitu. Môžu to byť výrazné visiace náušnice, masívny pečatný prsteň alebo mnohovrstvové náhrdelníky, ktoré sú teraz obzvlášť v kurze. Potom už len zváž výber materiálu - stále platí, že šperky by mali byť vzájomne zladené, a tak k zlatej obrúčke hľadaj vždy zlaté šperky, k striebru či chirurgickej oceli preferuj ďalší biely kov. Vyberať je naozaj z čoho, smelo do toho!