Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od OPUS466

OPUS – minimalizmus pre sebavedomé ženy

Cesta nemeckej módnej značky OPUS sa začala v roku 2000, kedy boli jej hlavnou a jedinou doménou kvalitné dámske nohavice. Postupom času však svoj sortiment rozšírila a dnes ponúka kompletnú módu pre ženy, ktoré sú sebavedomé, majú cit pre trendy, no zároveň si chcú zachovať svoj vlastný štýl. Hlavnou filozofiou módnej značky OPUS, ktorú v súčasnosti zastrešuje spoločnosť Simplicity, je vytvárať navzájom kombinovateľné, nadčasové kúsky. OPUS eshop neustále prináša sofistikovanú, a najmä kvalitnú módu, ktorá sa spolieha na odolné materiály a dokonalé strihy. Kombinovateľnosť jednotlivých kúskov značka dosahuje nadčasovým dizajnom a príjemnými, jemnými farbami. Dôraz kladie predovšetkým na to, aby jednotlivé kúsky oblečenia pôsobili prirodzene a podčiarkovali charakter a ženskosť nositeľky.

OPUS eshop ponúka kvalitu za dostupné ceny

Značka OPUS nedefinuje svoju cieľovú skupinu podľa veku, ale podľa štýlu, ktorý je ženský, jasný a individuálny. Stručne povedané, ide o módu pre sebaisté ženy. Ak ťa značka OPUS oslovila, v ponuke na ABOUT YOU nájdeš neformálne aj elegantné modely pre každú príležitosť. Nenechaj si ujsť stálu kolekciu. Nezabudni ale ani na nové trendy kúsky, ktoré sú do kolekcie uvádzané každý mesiac. Značka tým dáva jasne najavo, že sa prispôsobuje potrebám zákazníka v každom ročnom období. Či už zháňaš univerzálnu jednofarebnú letnú blúzku, trendy jarný overal alebo športovú prešívanú bundu do chladných zimných dní. Značka OPUS ťa určite nesklame. Vybrať si môžeš aj priliehavé rifle, ktoré budú perfektne ladiť napríklad s niektorým z OPUS svetrov a dokonalý look je na svete. Ak si fanúšička športovej elegancie a jednoduchého štýlu, ktorý zvýrazní tvoju ženskosť a prirodzenosť, potom je OPUS eshop miesto, kde si určite prídeš na svoje.

OPUS je vyjadrením postoja

Žena, ktorá nosí oblečenie značky OPUS vie, ako úspešne kombinovať jednotlivé kúsky s cieľom dosiahnuť elegantný, no pritom uvoľnený vzhľad. Je praktická, vie, čo chce, a dômyselným, zdanlivo nenápadným štýlom sa odlišuje od ostatných. Oblečenie značky OPUS aj tebe pomôže prejaviť sofistikovanú stránku osobnosti. Stačí staviť na jednoduchosť a čisté línie, ktorými nič nepokazíš. Nadčasový look môžeš dosiahnuť kombináciou tmavej midi sukne a voľnej blúzky s dlhými rukávmi v kontrastnej farbe. Príliš elegantné? Nevadí! Ak uprednostňuješ ležérnejší štýl, OPUS eshop má pre teba aj rifle rôznych strihov, mikiny a tričká. Je len na tebe, aké si vyberieš. Na ABOUT YOU nájdeš značky, vďaka ktorým si môžeš jednoducho vytvoriť svoj vlastný štýl, a OPUS je určite jednou z nich.