Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

OAKLEY: Šport ako životná vášeň

Len ty, panenská príroda a neskutočná chuť žiť naplno. Ak sú pre teba outdoorové športy vášňou, je to láska na celý život, ktorá sa ti nikdy nezunuje. Aby si si ju mohol vychutnávať ešte pohodlnejšie a intenzívnejšie, prináša ti svetoznáma športová značka OAKLEY pestrú plejádu kvalitných funkčných outfitov a doplnkov, ktoré sú tvojim obľúbeným športom šité doslova na mieru. Tento inovatívny brand sa preslávil najmä svojimi prvotriednymi športovými okuliarmi, ktoré už v 80. rokoch uchvátili svet patentovanými vymeniteľnými šošovkami. Nemenej populárne sú však aj bundy, lyžiarske nohavice, mikiny či tričká OAKLEY – ich kompletnú ponuku teraz nájdeš prehľadne zoradenú v e-shope ABOUT YOU.

Prémiová športová móda OAKLEY nesklame v žiadnom teréne

Značka OAKLEY sa zrodila v roku 1975 v garáži nadšeného amerického dizajnéra a podnikateľa Jima Jannarda. Odkiaľ pochádza jej názov? Jannard značku pomenoval podľa svojho milovaného psa. Vtedy však ešte určite nemohol tušiť, aký medzinárodný úspech s ňou napokon dosiahne. Jannard sa od počiatku sústredil najmä na funkčné doplnky pre adrenalínových nadšencov a zástancov nových športových disciplín, na ktorých vtedajší trh príliš nemyslel. Najskôr vyrábal produkty pre motorkárov a jazdcov motokrosu, od 80. rokov sa však zameriava najmä na funkčné doplnky pre lyžiarov a snowboardistov. Práve v tomto segmente je dnes OAKLEY skutočnou ikonou. OAKLEY okuliare sú skvelým riešením na ostré slnečné lúče odrážajúce sa od zasnežených zjazdoviek. Prichádzajú v množstve farebných prevedení, ktoré sú vždy vhodné pre konkrétne svetelné podmienky. Vyberieš si z nich teda presne podľa svojej aktuálnej potreby. Okrem toho pre teba v ABOUT YOU od tejto značky máme aj univerzálne slnečné okuliare, ktoré môžeš pokojne nosiť aj na pláž či za volant. Na ich kvality nedajú dopustiť tisíce nadšených zákazníkov tejto značky po celom svete.

Funkčné outfity OAKLEY vydržia toľko čo ty

Ak svoje športové výkony berieš naozaj vážne a vkladáš do nich všetku svoju energiu, budeš iste potrebovať vysoko trvácne oblečenie, ktoré s tebou udrží krok. Značka OAKLEY vyrába lyžiarske outfity, ktoré odolávajú aj pri tých najnáročnejších záťažových skúškach. Chceš mať plnú skriňu odevov na jedno použitie, alebo dáš prednosť investícii do kvality, ktorá vydrží roky? Okrem toho, modely od OAKLEY majú tiež nezameniteľný štýl. Pôsobia ležérne a nad vecou, sú stopercentne nadčasové a skvelo vystihujú nekompromisnú túžbu po slobode, ktorú pociťuješ, keď svištíš o preteky trblietavým prašanom. Oku lahodiaca paleta farieb, strihy, ktoré ti dokonale sadnú, materiály, čo sú príjemné na dotyk aj nosenie. Ak sa ti doteraz darilo kúzlu značky OAKLEY odolávať, dnes je tá správna chvíľa kapitulovať.