Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od O'NEILL397

O'Neill: Všestranná športová ikona teraz aj na ABOUT YOU

Univerzálna športová móda, ktorá má uvoľneného ducha a vlastné pravidlá – to je kalifornský brand O'Neill, ktorý ti určite netreba zvlášť predstavovať. Táto značka príjemne vonia slnkom, plážami a morom. Napokon, pôvodne sa zameriavala práve na surferskú komunitu, hoci dnes už prináša štýlové a kvalitné odevy prakticky pre každého. Je pre teba športová móda praktickou nevyhnutnosťou pre tvoj aktívny životný štýl? Alebo ju preferuješ skôr v rámci každodenného mestského streetwearu? V našom O'Neill e-shope si v oboch prípadoch iste prídeš na svoje. Od plaviek a bielizne cez topy a mikiny až po zimné lyžiarske komplety – tu nájdeš všetko pre všetkých pekne pokope a za príjemné ceny. Otázne už ostáva len to, či si z takej pestrej ponuky vôbec dokážeš vybrať…

Funkčná móda O'Neill online pre každého

Je takmer ťažké uveriť, že O'Neill je na trhu už takmer neuveriteľných 70 rokov a považuje sa tak za vôbec najstaršiu surferskú značku na svete! Jej zakladateľ, Jack O'Neill, bol vášnivým surferom, dobrodruhom a ochrancom podmorského života. Svoj život prežil na milovanom oceáne – a aj vďaka tomu sa možno dožil úctyhodných 94 rokov. Ako všetkému vo svojom živote, aj značke O'Neill sa venoval naplno, s nefalšovaným zápalom a vášňou. Zdá sa, akoby táto energia bola nákazlivá a prenášala sa práve skrz jedinečné športové outfity O'Neill. Ambasádormi značky sa v priebehu čias stalo mnoho úspešných športovcov – niet pochýb o tom, že k úspechom dopomôže aj tebe či tvojim najbližším. Táto značka myslí na pánov, dámy aj na deti, jej jedinou podmienkou je tvoj kladný vzťah k dobrodružstvu.

O'Neill je zárukou štýlu, kvality aj udržateľnosti

Ak sú pre teba prioritami kvalita, nadčasový štýl a trvácnosť, s oblečením značky O'Neill nemôžeš urobiť chybu. Presne to sú totiž hodnoty, na ktorých tento svetoznámy brand postavil svoj úspech. V posledných rokoch však kladie stále väčší dôraz aj na ďalšiu dôležitú tému – ekologickosť a trvalú udržateľnosť svojej produkcie. Spoločnosť každoročne vydáva report, kde podrobne opisuje svoje úspechy a inovácie na ceste za týmto ušľachtilým cieľom. Ak ju v tom chceš podporiť, vyberaj si z portfólia O'Neill práve produkty označené ako 'Udržateľné'. Inak sa, samozrejme, môžeš rozhodovať podľa vlastného vkusu a potreby. My ti dávame do pozornosti napríklad obľúbené športové polokošele v pestrej palete trendových farieb či obľúbené prešívané bundy, na ktoré sa dá spoľahnúť aj v najtuhších mrazoch. Stálicami sú aj nadčasové hoodie mikiny či bavlnené tričká O'Neill, ako aj čapice, šľapky, batohy a ďalšie doplnky. Vyber si z našej bohatej ponuky ešte dnes, svoju objednávku získaš aj so štandardným bezplatným doručením!