Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od NEW ERA29

NEW ERA - kultový prvok módy ulice

Šiltovky sa už dávno stali emblémom módy ulice. Jan Delay, Pharrell Williams, celé MLB a NBA - všetci majú jednu spoločnú vec, ktorá sa jednoducho nazýva „Nová éra“. Táto značka je najväčším kultom v odvetví šiltoviek a pokrývok hlavy na svete. Ich dizajn sa považuje za módne spojenie medzi scénou skaterov a basketbalistov s bláznivými hip-hopermi a všetkými ostatnými milovníkmi čiapok. Už v 90. rokoch objavili Ice Cube, Snoop Dogg alebo Jay-Z pre svoje vystúpenia špeciálne čiapky od NEW ERA a vyvolali humbuk okolo tejto značky, ktorá bola doma na baseballovej a basketbalovej scéne v Amerike. Nečudo, že od začiatku nového tisícročia sa NEW ERA online hojne rozšírila aj do Ázie a Európy. Táto značka je známa predovšetkým pre svoj model šiltovky z roku 1954 pod názvom 59Fifty Cap. Dnes je pod logom NEW ERA eshop celý rad ďalších modelov šiltoviek a nájdeš tam taktiež aj pánske oblečenie a doplnky.

NEW ERA - športový dizajn s dlhou tradíciou

Tradičná značka NEW ERA má športové korene, ale od začiatku hip-hopovej kultúry je aj táto v nej hlboko zakorenená. Bratia Erhardt a Christopher Koch, Nemci, založili firmu už v roku 1920 v New Yorku. O desať rokov neskôr sa stali nielen čiapky pre baseball, ale aj iné čiapky tohto emigrantského dua, veľmi populárne. Spoločnosť NEW ERA vyrábala od začiatku klobúky a čiapky v mnohých svetlých farbách, ktoré boli vítaným doplnkom v neformálnom oblečení. Ich legendárny model 59Fifty Cap je stále mierkou všetkých vecí, pokiaľ ide o pokrývky hlavy a prichádza s plochým šiltom, ktorý je v niektorých kruhoch pravdepodobne najobľúbenejšou vecou, ktorá môže ozdobiť hlavu. Ďalšou revolúciou bol systém Flex-Fit, inovácia od firmy NEW ERA. S gumeným pásom na okraji sa tieto čiapky prispôsobia hlave bez potreby uzatváracieho systému v zadnej časti.

NEW ERA online shop - bohatý výber pre teba!

Kritériá, vďaka ktorým bola táto značka taká úspešná boli dokonalý strih, vysoká kvalita a veľký komfort. Spoločnosť NEW ERA dodáva šiltovky pre väčšinu národných amerických súťaží v hokeji, futbale, basketbale, rugby, baseballe ale aj pre ďalšie športové kluby. Svoje špičkové produkty však ponúka NEW ERA eshop aj fanúšikom skaterskej a hip-hop módy do celého sveta. V eshope na stránke ABOUT YOU máš na výber šiltovky s logami svojich obľúbených basebalových, futbalových či basketbalových tímov. Okrem legendárnych šiltoviek tu nájdeš aj čiapky na zimu s menami jednotlivých klubov a tiež doplnky ako tričká, mikiny, ruksaky, tašky a coolové ladvinky. A ty vieš, že ich nosíš s hrdosťou storočnej histórie tejto NEW ERA značky!

25.11.2022 objav veľký Black Friday výpredaj. Čakajú tu na teba skvelé NEW ERA Black Friday zľavy pre ženy. Ale to nie je všetko – objav takisto NEW ERA Black Friday výpredaj pre mužov!