Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od NAPAPIJRI51

NAPAPIJRI – Nórske logo, Taliansky pôvod a Americké spracovanie

Táto značka je príkladom skutočne medzinárodnej značky. Zatiaľ čo názov a logo majú Nórsky pôvod, jej zakladateľka má Talianske korene a značka má momentálne Amerického vlastníka. V roku 1990 založila Giuliana Rosset NAPAPIJRI a pôvodne sa pod značkou vyrábalo iba outdórové oblečenie. Postupom času sa kolekcie a rady produktov rozrástli a dnes NAPAPIJRI online ponúka aj rôzne príslušenstvo vhodné do ťažkých vonkajších podmienok a predstavuje tak športovú eleganciu vhodnú na každodenný život. Značka je momentálne súčasťou spoločnosti VF Cooperation, ktorá je špecialistom v oblasti outdórovej módy. Cieľom NAPAPIJRI je vyrábať funkčné oblečenie, ktoré je vhodné aj na mestské aktivity. História spoločnosti sa vyznačuje niekoľkými fázami, z ktorých najvýznamnejšou asi bolo to, že v roku 2002 sa značka spojila s Karlom Lagerfeldom a spolu navrhli limitovanú edíciu búnd, medzi ktoré patrí aj legendárna bunda Skidoo.

NAPAPIJRI – polárna móda pre milovníkov outdoorových aktivít

Táto značka ti naozaj má čo ponúknuť. Hoci zakladateľka bola Talianka, je v nej veľa aj zo Škandinávie – oveľa viac ako len meno a logo. Táto outdórová móda je blízko spojená s duchom voľného času a športu. NAPAPIJRI sa špecializuje na neformálne a outdoorové športové oblečenie určené hlavne do mrazivých teplôt, ale poslúži ti aj počas zimných mesiacoch strávených v meste. Dizajnéri často kombinujú robustnú bavlnu spolu s inovatívnymi technológiami, Goretex a mikrovláknami tak, aby vytvorili oblečenie, ktoré je vysoko vodotesné a odolné. Popri športových a funkčných bundách značka NAPAPIJRI ponúka taktiež módne košele, svetre, čiapky a iné doplnky. Vďaka teplým prírodným farebným tónom modely pôsobia sviežo a dodávajú Škandinávskej značke jedinečný štýl, ktorý okrem túžby po dobrodružstve môže vyžarovať aj trendy mestského života.

NAPAPIJRI eshop ponúka veľký výber kvalitného funkčného oblečenia

Na ABOUT YOU nájdeš modely vhodné na voľný čas, dni strávené v prírode, dobrodružné výlety, stretnutia s kamarátmi ale aj neformálne dni v kancelárii. Značka nekladie limity veku ani pohlaviu a toto funkčné oblečie a topánky privedú každého vždy do cieľa v suchu a v pohodlí. Funkčnosť ale pre NAPAPIJRI ani zďaleka neznamená, že by modely boli nudné. Práve naopak, oblečenie je doplnené žiarivými farbami, ktoré vytvárajú skvelé kombinácie. Skombinuj si teplú NAPAPIJRI bundu s džínsami a teniskami pre dosiahnutie jesenného mestského outfitu. Alebo si obleč zateplené nohavice od tejto značky spolu s bundou a funčnými topánkami a vydaj sa do prírody. Kombináciám sa medze nekladú. UŽ ostáva len vybrať si svoj obľúbený kúsok z veľkého sortimentu.