Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od monari76

monari je stelesnením talianskeho štýlu

monari je medzinárodná módna značka pre sofistikované ženy s nadšením pre módu, predovšetkým pre tie, ktoré nesledujú trendy určované inými, ale rady k veciam pristupujú inovatívne a rozvíjajú svoj vlastný štýl. Pre koho je táto značka určená? Pre všetky moderné ženy, ktoré si rady užívajú život v spoločnosti alebo na cestách a obľubujú mestský súčasný štýl s nádychom elegancie. Sú otvorené novým veciam, ale zároveň sú verné svojej obľúbenej značke a identite. Majú rady spoločnosť a nové impulzy, no nezabúdajú na to, kým sú. Sú sebaisté a majú nároky na seba aj na okolie. Ak si o tejto značke ešte nepočula, v monari eshope tu na ABOUT YOU ti ju radi predstavíme.

monari eshop – nadčasové kúsky na každý deň

Za zrodom módnej značky monari stoja Renate a Bernhard Bosch. Inšpirovaní scenériou a atmosférou každodenného života v Toskánsku založili v roku 1986 značku, ktorá dokonale kombinuje neformálny štýl a prvotriednu módu. Jej doménou boli najprv pleteniny, no jej portfólio sa za 30 rokov jej existencie značne rozrástlo. Aj keď značka rada experimentuje a posúva svoje hranice, aj naďalej ostáva verná svojej pôvodnej vízii a zachováva si svoju kľúčovú identitu. Dôkazom jej úspechu na módnej scéne je aj to, že v súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov. Oblečenie monari stavia na vysoko kvalitnom dizajne, prvotriednej kvalite použitých materiálov a nezameniteľnom vzhľade. Sú to jednoducho všestranné kúsky na každý deň, ktoré ti pomôžu vyriešiť akúkoľvek šatníkovú dilemu, no zároveň sú výnimočné a neuniknú zvedavým pohľadom. V širokej kolekcii na ABOUT YOU nájdeš bundy, kabáty, šaty, svetre, nohavice, blúzky aj tričká.

monari – značka so záľubou v detailoch

Identita značky monari sa neprejavuje v konkrétnych témach, ale premyslených akcentoch. Každý jeden kúsok je prepracovaný do najmenších detailov. monari eshop je zárukou módy, ktorá ťa nebude nudiť. Farebná paleta značky sa drží stálych farieb ako sú čierna, šedá, biela a béžová. Aj keď sú to nenápadné farby, šedou myškou rozhodne nebudeš. Hoci dizajnéri značky ako základ používajú hlavne neutrálnu farebnú paletu, nikdy nezabúdajú na skvostné detaily, ktoré sú poznávacím prvkom a rukopisom tejto módy. Kontrastné farby, výrazné potlače, logá, trblietavé aplikácie z kamienkov či neobvyklé kombinácie materiálov. To všetko ti ponúka kolekcia značky na ABOUT YOU. Skús skombinovať elegantné biele tričko s výraznou potlačou s priliehavou džínsovou bundou a zober si k tomu aj kvalitný pletený kardigán pre prípad, že bude chladno. Fantázii sa medze nekladú a táto móda je vždy zárukou štýlových módnych kreácií, ktoré pôsobia rafinovane a očarujúco.