Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od minimum322

Minimum: Niekedy stačí k dokonalosti naozaj málo

Na aký typ módy sa zameriava dánska značka Minimum je celkom zrejmé už z jej názvu. Áno, je to minimalizmus, teda čo najvyššia čistota línií, farieb a štýlu každého jedného outfitu. Výhodou takejto módy je jej neprekonateľná všestrannosť a kombinovateľnosť. Tu sa k sebe vzájomne hodí prakticky všetko so všetkým, a tak si hravo vytvoríš nadčasový kapsulový šatník, po akom si vždy túžila. Minimalizmus si však určite netreba zamieňať s fádnosťou a beztvarosťou – Minimum má kopec skvelých a kreatívnych nápadov, ktoré do svojich výtvorov vtesnáva s hravou ľahkosťou aj dôvtipom. Nechaj sa inšpirovať módou, ktorá znovuobjavuje čaro jednoduchosti a vychutnaj si aj jej typicky škandinávsku kvalitu.

ABOUT YOU a Minimum: E-shop plný jednoduchej krásy

Minimum je značka, ktorá má svoj jasne vyhranený charakter. Nepokúša sa silou-mocou zapáčiť všetkým. Napriek tomu si aspoň jeden kúsok presne podľa svojho gusta v jej bohatej ponuke iste vyberie každý. Ako jedna z pomerne mála konfekčných značiek začínal tento brand kolekciami pre pánov. Móda pre mužov má v jeho portfóliu dodnes významné miesto – jej simplicitu a štýlovú čistotu si zamilovali muži všetkých vekových kategórií a je tiež spoľahlivou voľbou pri výbere pánskych módnych darčekov. Zoznám sa s pestrou ponukou vysoko kvalitných košieľ, ľahko kombinovateľných chino nohavíc aj hrejivých zimných pariek, ktorým sa iste poteší každý. Okrem toho, Minimum tiež spravidla volí tlmenú a prírodou inšpirovanú farebnú paletu, ktorá práve u pánov zvykne na plnej čiare vyhrávať. Béžová, mnoho prirodzených odtieňov modrej, olivová zelená aj khaki – možnosti ich kombinácií sú prakticky nekonečné.

Minimum prináša škandinávsky šmrnc pre dámy aj pánov

Prírodné farby, jednoduché a nápadité strihy, ľahká kombinovateľnosť – to všetko sú, samozrejme, kvality, ktoré dokážu oceniť aj dámy. Návrhársky tím značky Minimum preto čoskoro začal pripravovať aj kolekcie nadčasových outfitov pre ženy. Svoju cieľovú skupinu si našli prakticky okamžite. Toto oblečenie sa dokonale hodí na každodenné nosenie, zároveň však vždy pôsobí trochu výnimočne a nevšedne. Ak si nevieš vybrať, odporúčame ti zamerať sa najskôr na úplnú klasiku – jednoduché oversize midi šaty, kvalitné pletené kardigány a klasické kabáty s pepitovým vzorom, ktorý nestarne. V našej ponuke nájdeš aj jemnú extravaganciu v podobe kožených búnd, sák či dokonca blúzok nevšedných odtieňov. Na ich nosenie treba trochu odvahy a kreativity, výsledok je však o to efektnejší. Väčšina strihov je voľnejších, a tak ti doprajú slobodu aj pohodlie bez ohľadu na tvoje proporcie. Teraz môžeš získať všetky krásne kúsky z dielne značky Minimum online, za výhodné ceny a navyše aj s naším bezplatným poštovným. Stačí si vybrať!