Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od KILLTEC95

Killtec: Choď do toho vždy naplno

Patríš k tým, čo nikdy neodolajú príležitosti poriadne si zašportovať? Miluješ prekonávať vlastné hranice a adrenalín je pre teba rovnako potrebný ako voda či vzduch? Svetoznámy módny brand Killtec je pre teba ako stvorený. Táto vysoko kvalitná športová značka je na trhu už od roku 1981. Spočiatku sa venovala len športovým topánkam, no neskôr sa naplno vrhla aj do tvorby outdoorovej funkčnej módy, ktorá ju preslávila po celom svete. Ak je pre teba aktívny životný štýl samozrejmosťou a každú voľnú chvíľu tráviš kdesi v teréne, iste ti tento brand ani netreba príliš predstavovať. Napriek tomu veríme, že ťa náš Killtec e-shop stále má čím prekvapiť. Vitaj na mieste, kde sa tvoje sny o dokonalom outdoorovom outfite stanú realitou. Choď do svojich dobrodružstiev vždy naplno s výbavou, ktorá ťa podrží v každej situácii.

Killtec: Funkčné materiály a nápadité dizajny

Verní zákazníci značky Killtec obvykle oceňujú najmä jej dôraz na kvalitné funkčné materiály. V lete ti pomôžu cítiť sa sviežo aj pri najdynamickejšom pohybe, v zime ťa zase spoľahlivo ochránia pred chladom, vetrom a vlhkom. K najvyhľadávanejším kúskom z dielne tejto značky jednoznačne patria outdoorové bundy a vetrovky. Budú ti spoľahlivým spoločníkom aj pri tých najnáročnejších dobrodružstvách, navyše v nich budeš aj fantasticky vyzerať. Z aktuálnej dámskej kolekcie ti dávame do pozornosti najmä praktické parky – super-hrejivé bundy s predĺženým strihom, ktoré poskytnú optimálnu ochranu aj v najkrutejšom škandinávskom mraze. Ako strednú vrstvu môžeš využiť niektorú z kvalitných softshellových či mikroflísových mikín Killtec, no nezabudni ani na spoľahlivé outdoorové nohavice.

Killtec razí filozofiu férovosti a rešpektu

Tak ako pri hre či zápase, aj v bežnom živote uznáva značka Killtec prísne pravidlá fair play. Podľa svojej verejne známej filozofie sa snaží spravodlivo a poctivo správať k svojim zamestnancom, dodávateľom aj zákazníkom. Znamená to tiež, že sa môžeš vždy plne spoľahnúť na kvalitu a skvelé funkčné vlastnosti oblečenia, ktoré si od tejto spoločnosti zakúpiš. Či už ide o dôslednosť výberu materiálov alebo dokonale sediace strihy, Killtec je jednotka a plánuje ňou aj ostať. Na čo všetko sa v jej katalógu vlastne môžeš tešiť? Pokrýva širokú paletu outdoorových aktivít a všetky ročné obdobia. Nezabúda pritom na dámy, pánov ani deti, menšie aj rozmernejšie konfekčné veľkosti. Okrem vyslovene športových outfitov tu nájdeš aj komfortné oblečenie na každodenné nosenie. Mnohé modely z dámskej kolekcie pôsobia vyslovene žensky a elegantne, takže ich s pokojným svedomím môžeš vynosiť aj do mesta či práce. Uži si tú všestrannosť a okoreň ňou svoj šatník ešte dnes.