Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

KAPPA - originalita, nekonvenčnosť, farebnosť a elegancia

Legendárna športová značka KAPPA za posledných päťdesiat rokov obliekala atlétov z celého sveta. Patrí medzi jednu z najznámejších značiek športového oblečenia. Talianska značka KAPPA zosobňuje originalitu, nekonvenčnosť, farebnosť a eleganciu. Jej oblečenie s charakteristickým „omini“ logom nosí mnoho svetových športových hviezd, od futbalu cez ragby až po jachting. Brand momentálne zažíva svoj veľký comeback a v súčasnosti sa stáva lídrom streetwear módy vďaka tomu, že nesie so sebou esenciu 90-tych rokov. KAPPA sa spojila s ruskou módnou značkou Gosha Rubchinskyi, ktorá oldschoolovým kúskom vdýchla nový život. Momentálne sponzoruje viaceré významné futbalové, basketbalové, volejbalové, lyžiarske, golfové a mnohé iné športové tímy. Pozri si celú ponuku na ABOUT YOU.

KAPPA eshop a história za legendárnou značkou

Značka KAPPA si zo sebou nesie bohatú históriu. Jej vznik sa datuje do roku 1916 a jej logom je takzvaný symbol "Omini". Ide o dve sediace postavy opierajúc sa o seba, symbolizujúcich silu jednoty a vzájomnej podpory. S postupom času sa značka rýchlo stala znakom novej módnej éry, športových ikon a štýlu. Stala sa obľúbenou aj u populárnych celebrít, ako je Kanye West, A$AP, Rocky či Kylie Jenner. Ak hľadáš expresívny športový dizajn, ktorý môžeš nosiť na svoje obľúbené aktivity ale aj ako trendy úlovok, KAPPA je pre teba tá správna voľba. Či už na každodenné nosenie alebo na špeciálny event v KAPPA eshope sa zabezpečíš kúskami so zaručeným komfortom a budeš neprehliadnuteľná, kdekoľvek sa ocitneš. Neprehliadni širokú pánsku, dámsku či detskú kolekciu tejto legendárnej značky. Vyber si z obrovskej škály farieb a odvážnych strihov, ktoré sú ľahko kombinovateľné a poskytnú ti maximálny komfort. Na ABOUT YOU ťa čaká veľký výber minimalistických, ale aj odvážnych kúskov, ktoré dokonalé vystihnú tvoj charakter.

KAPPA online je nekonečný zdroj inšpirácie

Dizajn od KAPPA je nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie a kolekcie streetwear majú výrazné športové spojenie, ale v každom strihu nesú taliansku identitu. Okrem oblečenia a obuvi ťa prekvapí aj štýlovými doplnkami. Je čas vniesť nádych 90tych rokov do tvojho šatníka s týmto ikonickým vzhľadom. Uži si pohodlie domova vyber si svoj ideálny dizajn na ležérny outfit do mesta. Bude to výrazná farebná bunda alebo mikina? Námornícka a sivá ladí dobre s bielou, rovnako ako so základnými farbami ako červená, žltá a kráľovská modrá. Nájdeš tu rôzne dizajny KAPPA športových nohavíc, doplnkov, vysoké ponožky, tenisky na platforme alebo elegantné topánky na podpätku. Čakáme na dokonalý look na tvojom instagrame. Vyber si z našej selekcie legendárnych dizajnov KAPPA.