Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Herschel81

Herschel online na ABOUT YOU

Čo značka Herschel dokázala je, že vytvorila líniu produktov, ktorá sa hodí do každej divočiny, a zvlášť tej mestskej. Čo bolo kľúčom takéhoto úspechu? Bratia Jamie a Lyndon Herschel si jednoducho jedného dňa všimli, že na trhu je diera - ruksaky sú buď drahé, alebo príliš športové na bežné nosenie. A tak stvorili svoju vlajkovú loď - ruksak so štýlom americkej nostalgie. Odvtedy sa ich portfólio značne rozrástlo a dnes obsahuje doplnky od výmyslu sveta. To znamená ruksaky, tašky, ľadvinky, tričká a bundy. Značka dokonca ponúka aj doplnky pre tvoj laptop či cestovanie. Navyše, všetky tieto veci sú v kolekciách pre mužov, pre ženy, a dokonca aj pre deti a všetky sú vylistované aj v Herschel eshope na ABOUT YOU.

Herschel – ako sa koncept inšpirovaný kanadskou divočinou a americkou nostalgiou stal svetovým fenoménom

Len máloktoré doplnky majú tak typický a dobre známy look ako Herschel ruksaky a tašky. Táto kanadská značka sa originálne zrodila v Britskej Kolumbii, v roku 2009 prišla na trh a takmer okamžite sa stala fenoménom. Najskôr národne, potom celosvetovo a dnes je Herschel svetovým odborníkom na ruksaky, tašky a doplnky s nádychom americkej nostalgie. Ako táo ingrediencia funguje? Je založená na jedinečnej kombinácii popruhov zo syntetickej kože, vintage loga a svojho mena, ktoré bolo inšpirované malou dedinou v kanadskej divočine v Saskachewane. Čo začalo jediným obchodom v Kanade, je dnes značkou, ktorá predáva svoje produkty od Hong Kongu cez Dubaj či Moskvu až po Paríž. Skvelým príkladom tohto štýlu, ktorý imponuje ľuďom okolo sveta, je aj ponuka v Herschel online eshope na ABOUT YOU.

Herschel online – dnes už mestská divočina s morom štýlov

Ruksaky, tašky a doplnky Herschel sú dnes vidno všade. Ak nesúhlasíš, tak asi si si ich jednoducho nevšimla. Ich kolekcie totižto obsahujú štýly od výmyslu sveta, od ich typických kúskov s popruhmi z umelej kože a kontrastnej farby až po elegantné tmavé ruksaky, ktoré krásne splynú s tvojim outfitom aj na pohovor alebo do práce. Táto super Kanadská značka je nádherne funkčná a nadčasová, s jedinečným zmyslom pre krásu a pohodlie, a produkuje veci s užitočnými detailami a jedinečným dizajnom. Nie je teda prečo váhať. Stojí za to sa o jedinečnosti tejto značky presvedčiť a pridať si ju do tvojho šatníka už dnes cez Herschel eshop na ABOUT YOU.