Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Free People302

Free People – zrod, zabudnutie, a prerod

V 70tych rokoch minulého storočia sa mladý muž menom Dick Hayne rozhodol, že by si rád otvoril obchod v labyrinte domov a ulíc menom West Philadelphia v Pensylvánii. Tak trochu slniečkar so slobodnou dušou, Dick sa rozhodol vytvoriť sortiment oblečenia, ktorý by bol stvorený pre takých ľudí, ako je on sám. Biznisu to išlo výborne, krásne rástol, a jedného dňa bol premenovaný na Urban Outfitters. Ale tento príbeh nie je o tejto značke. Namiesto toho by ste mali vedieť, že Dickova manželka Meg sa jedného dňa rozhodla vdýchnuť život originálnej línii Urban Outfitters, Free People. A tak sa tento príbeh začína, pretože v roku 2001 si Dick a Meg uvedomili, že je to práve duch Free People, ktorý najlepšie vystihuje ich najobľúbenejšiu kombináciu ženskosti, odvážnosti, a duše. Napokon, o tom sa môžeš presvedčiť aj v sekcii Free People eshopu na ABOUT YOU.

Free People online je pre krásne a inteligentné mladé ženy – a aj tak vyzerá

Free People je príklad značky, ktorá síce začala v malom, no postupne sa vyvíjala a dnes je z nej známy a obľúbený brand kráčajúci s dobou. Vytvára kúsky určené pre všetky duchom mladé a nezávislé ženy, ktoré sú kreatívne a radi prejavujú svoju individualitu, no zároveň im záleží na skvelej kvalite a výbornej cene. Táto značka neberie ohľad na preskriptívne normy, práve naopak – ich ideálom je žena mnohých podôb, od sladkej po dobrodružku, od jemnej kvetinky až po tomboya. Free People jednoducho chcú poskytnúť kúsky, ktoré dovolia každej z nich zažiariť svojou individualitou – nech už je tvoj štýl akýkoľvek, Free People eshop na ABOUT YOU má v ponuke niečo aj pre teba.

Free People eshop – keď sú čisto americké kúsky dostupné po celom svete

Free People predáva svoje kúsky v štyroch showroomoch v New Yorku, Los Angeles, Chicagu, a Londýne. Zmysel pre detail, príznačný pre túto značku, je aj v týchto showroomoch všadeprítomný. Ak sa ti niekedy podarí čo len jednu z nich navštíviť, vedz, že každý kúsok je premyslený – napríklad aj ich ramienka sú ručne štrikované. Kdekoľvek Free People uvidíš, určite budeš vedieť, že je to oblečenie práve tejto značky, a to vďaka ich dôrazu na dizajn kúskov, v ktorých sa snúbia vášne ich zákazníčok – žien, ktoré žijú svojou vášňou, či už je to cestovanie, festivaly, hudba alebo čokoľvek iné. A presne tak vyzerá aj ich Free People eshop na ABOUT YOU.