Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

ECCO – móda v Škandinávskom dizajne

ECCO je Dánsky rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1963 v Bredebre, a od vtedy rok po roku predstavuje nové kolekcie pánskych, dámskych a detských topánok. Spoločnosť je veľkým zástancom voľného a pohodlného pohybu a stala sa veľmi populárnou vďaka svojej presnosti a dôraze na detail. Značka sa postupne rozrástla na veľkú nadnárodnú firmu s takmer 200 000 zamestnancami a predajňami v 89 rôznych krajinách. ECCO je dnes jedným z najväčších výrobcov štýlovej obuvi na svete a medzi konkurenciou boduje najme v oblasti vysoko kvalitných kožených topánok, no v ponuke má toho oveľa viac. ECCO eshop na ABOUT YOU ponúka široký sortiment, z ktorého si vyberie naozaj každý.

ECCO online ti ponúka pohodlie a inovácie

So značkou ECCO už nemusíš riešiť otlaky na chodidlách počas prvých týždňov nosenia a čakať kým sa ti topánky rozchodia. Vďaka inovatívnym technológiám vedia výrobcovia spracovať kvalitnú kožu tak, aby bola mimoriadne pohodlná už od prvého nosenia. Všetky výrobky v ECCO eshope sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili tvojmu chodidlu, a nie naopak. Značka je známa pre svoj unikátny proces nástreku podošvy priamo na zvršok, čo zaručí presnú aplikáciu podrážky. Neexistuje žiadna metóda, ktorá by bola presnejšia a vďaka tomu je podošva na týchto topánkach stabilná a vydrží veľký tlak i neustále dlhoročné nosenie. Všetky topánky, lodičky, sandále a tenisky značky ECCO sú ľahké a priedušné, čo je tá ideálna kombinácia na každý tvoj deň plný aktivít – pohodlie a kvalita sú samozrejmosť. Každý kúsok od tejto značky je jedinečný a navrhnutý s maximálnou pozornosťou a dôrazom na vysoký štandard. Vzory a celkový dizajn sú inšpirované Škandinávskou prírodou a aj preto všetky výrobky, vrátane doplnkov, pôsobia veľmi jednoducho a zároveň vkusne.

ECCO – pohodlná a multifunkčná móda pre každého

ECCO online myslí na každého a zo širokého sortimentu kvalitnej módy si vyberieš určite aj ty. Dámam značka ponúka lodičky na nižších ale aj vyšších opätkoch, ktorými si každá z vás doladí nejeden outfit do práce, ale aj do mesta. Pánom ECCO eshop tiež ponúka pohodlné poltopánky, vďaka ktorým si môžu spohodlniť každý deň v práci. Športové modely sú neskutočne pohodlné, multifunkčné a odolné voči vonkajším vplyvom. V pohodlných teniskách môžeš kráčať alebo behať celé hodiny bez bolesti a v turistických modeloch naopak tráviť celé dni na horách bez otlakov. Značka nezabúda ani na tých najmenších, keďže počas rastu musia ich malé chodidlá mať správnu podporu, aby sa dobre vyvinuli. Aj im ECCO ponúka veľký výber vo sviežich farbách. V neposlednom rade netreba zabúdať ani na doplnky, ktoré takisto patria do širokej ponuky tejto značky. Vyber si v eshope ABOUT YOU a dopraj tvojim nohám pohodlie.