Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Dockers by Gerli233

Dockers by Gerli: Pretože prvé pohľady smerujú k nohám

Zatiaľ, čo naše šatníky zvyknú hýriť všetkými farbami, v skrinkách na topánky sa nám neraz udomácni monotónna zmes hnedých a čiernych topánok bez iskry a charakteru. Máš chuť s tým niečo urobiť? Objav osviežujúcu módnu smršť v podobe topánok značky Dockers by Gerli. Tomuto obľúbenému nemeckému brandu inovatívne nápady ani odvaha prekvapovať rozhodne nechýbajú. Každý jeden pár jeho topánok má jedinečný módny šmrnc a inšpiruje ťa ku kreativite aj v každodennom živote. Nájdeš medzi nimi tenisky, nízke aj vysoké čižmy, topánky na šnurovanie aj workerky od výmyslu sveta. Vitaj v našom online shope Dockers by Gerli. Veríme, že si z neho odnesieš pár svojich nových obľúbených topánok.

Dockers by Gerli: Keď sa skúsenosti stretnú s kreativitou

Vieš, aký je recept na úspech v módnom priemysle? Zakladatelia značky Dockers by Gerli by sa zrejme zhodli na tom, že to chce vyváženú zmes skúseností a tvorivého génia. Predtým, ako v roku 1973 založili svoj brand a uviedli pod ním prvú autorskú kolekciu dizajnových topánok, sa dlhé roky venovali predaju obuvi iných značiek. Vďaka tomu celkom presne vedeli, po čom zákazníci v skutočnosti túžia a bez čoho sa, naopak, zaobídu. Neúspech bol vďaka tomu, zdá sa, celkom vylúčený. Čuduješ sa, odkiaľ pochádza zvláštne meno tohto brandu? Je odvodené práve od celkom prvých topánok v ich portfóliu – dockersiek, čiže komfortných našuchovačiek, ktoré zvykli nosiť najmä jachtári na palube. Tento typ obuvi sa nedávno vrátil do módy, čo značke Dockers by Gerli dopomohlo k ešte väčšej popularite. Nenechaj sa však menom tohto brandu zmiasť, zďaleka neponúka len tento špecifický typ obuvi. Práve naopak, jeho ponuka je nesmierne pestrá a dokáže osloviť každého.

Dockers by Gerli boduje na všetkých frontoch

Dockers by Gerli stavia svoj úspech na troch základných kvalitách, ktoré musí bez výnimky spĺňať každý pár, čo jej vzíde spod rúk: trendovosť, komfort a kvalita. Inak sa však fantázii návrhárov nekladú žiadne medze. Nájdeš tu obuv športovú, módnu, mestskú aj do prírody. Na svoje si prídu milovníci extravagancie aj klasiky – a vďaka prijateľným cenám je táto obuv zároveň dostupná pre každého. Dôležitým faktorom je aj sezónnosť. V zimných kolekciách bodujú zateplené šnurovačky so spevneným členkom, ktoré ozvláštňujú hravé vzory, pracky a ďalšie detaily. Leto zase patrí pohodovým mestským teniskám, slip-on balerínkam či sandálom. Dockers by Gerli využíva pestrú paletu kvalitných materiálov, ako je pravá aj umelá koža, plátno a ďalšie moderné textílie. Toto je skvelá príležitosť vdýchnuť svojmu šatníku nový život. Začni, ako sa hovorí, od podlahy, pretože prvý pohľad aj tak vždy smeruje k nohám.