Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

DKNY online na ABOUT YOU

Asi len málo ľudí nepozná meno Donna Karan alebo DKNY. Známa dizajnérka najskôr pracovala pre Anne Klein, no zanedlho sa rozhodla svoj talent zúročiť pod svojou vlastnou značkou DK. Jedným z jej najznámejších počinov bolo vytvorenie rady siedmych tzv. kľúčových kúskov, vďaka ktorým sa žena môže vhodne obliecť na celý deň, od rána až do večera. Keďže tento počin sa veľmi vydaril, netrvalo dlho a značka sa rozrástla o DKNY, ktorá je určená hlavne mladým ženám, DKNY Jeans, DKNY Men, DKNY Active, a dokonca aj veci pre najmenších a ešte aj rady kozmetiky. A oplatilo sa. Od prvého parfumu, ktorý vytvorila spolu s Estee Lauder, sú jej vône veľmi úspešné a do dnešného dňa ich vydali 161 rôznych typov. Ak teda nabudúce na letisku uvidíš ich parfum, stojí za vyskúšanie. Rovnako v prípade iných doplnkov - napríklad DKNY kabelky sú dnes už takmer kultovou záležitosťou a skvelý prehľad o tejto kultovej značke získaš aj na stránkach eshopu ABOUT YOU.

DKNY online – medzinárodná high fashion značka

Založená v roku 1984, módna línia DKNY bola navrhnutá s úmyslom poskytnúť štýlové, neformálne a cenovo dostupné oblečenie pre zákazníkov a fanúšikov Donny Karan. Cieľ sa relatívne podaril. Aj keď výsledné kúsky neboli v žiadnom prípade lacné, predsa len boli cenovo dostupnejšie ako Donnina prvá línia. Navyše, jej zahájenie bolo naozaj jedinečné. Dalo by sa povedať, že bolo jedným z najúspešnejších zahájení módnych kolekcií vôbec. Kombinácia čiernej a bielej skvele doplnila mestskú panorámu a fanúšikovia sa išli potrhať o Donnine kúsky. DKNY v roku 1989 zarobila 115 miliónov dolárov. Štýl DKNY je vskutku jedinečný, čo je očividné aj pri pohľade na ich kolekcie na ABOUT YOU.

DKNY eshop – elegantný štýl pre dnes už odrastené grunge deti

DKNY úspešne nie len prežila niekoľko desaťročí, skvele sa aj adaptovala na rôzne výzvy. Čo je ale skutočne cool je, že DKNY si zachovala svoju podstatu, ktorá by mohla byť najlepšie charakterizovaná štýlom grunge. Tak trocha drzý, nedbalý štýl, ktorý bol prijatý mladou generáciu so záľubou v alternatívnej kultúre. Aj keď takáto polarizácia bola omnoho viac typická v dobe 90tych rokov, táto tradícia DKNY značke pevne zostala a je očividná v každej novej kolekcii až do dnes. Niektoré veci nám jednoducho pripomínajú iné časti nášho života.