Prejsť na hlavný obsah

Crocs – značka, ktorá zažíva celosvetový úspech

Aj tebe určite niečo hovorí značka Crocs. Táto svetová značka ponúka naozaj široký sortiment pohodlnej a ľahkej obuvi aj s doplnkami, ktorá je výnimočná pre špeciálny materiál, z ktorého je vyrobená. Obuv Crocs je vhodná pre rôzne príležitosti a svojim špeciálnym dizajnom sa stala doslova fenoménom. Aj keď možno na prvý pohľad vyzerá akoby bola vyrobená z gumy alebo umelej hmoty, nie je to tak. Práve špeciálny patentovaný materiál Croslite z erudovanej živice zabraňuje tvorbu baktérií a plesní. Keďže materiál je prirodzene antibakteriálny, eliminuje zápach. Úžasné vlastnosti živice veľmi dobre tlmia otrasy a dopady. Topánky značky Crocs sú maximálne odpružené, mäkké a majú vysokú odolnosť proti zápachu. Nájdi si aj ty tie svoje “crocsy” v širokej škále farieb na ABOUT YOU.

Crocs – od nápadu až po svetovú značku

História značky Crocs, ktorá odolala prvotným nepriaznivým prognózam, siaha do roku 2002. Vtedy sa na lodnej výstave vo Fort Lauderdale predalo všetkých 200 vyrobených kusov. Crocsy boli pôvodne vyvinuté ako lodná obuv, pretože sa v nich nešmýkalo a nezanechávali na dlážke žiadne šmuhy. Boli veľmi ľahučké a hlavne odolné voči slanej vode. Keď sa trojica kamarátov chopila pôvodného nápadu a spojila sa s americkými vedcami, veľa už nechýbalo, aby z pôvodnej jachtárskej kolekcie vzniklo niečo svetové. Počas existencie tejto ľahkej a pohodlnej obuvi, sa zozbieralo aj veľa príbehov, ktoré dosvedčujú, že crocsy vydržia takmer všetko. Využiť sa dajú nielen pri vode a potápaní, ale aj na horskú turistiku. V súčasnosti môžeš tieto produkty získať priamo cez Crocs eshop na ABOUT YOU. Neváhaj a vyber si tie svoje!

Crocs eshop prináša stále nové trendy

Crocs online v súčasnosti poskytuje veľký výber pre dámy, pánov ale aj deti. Práve detské Crocs sú najvyhľadávanejšie, no nezaostávajú ani tie dámske a pánske. S týmito produktmi na nohách sa budeš cítiť ako v bavlnke. Vieš si vybrať aj spomedzi množstva doplnkov. Napriek tomu, že dizajn ostáva v základoch rovnaký, značka každoročne inovuje a prináša neustále nové trendy. Detská obuv Crocs spolupracuje aj s filmovým priemyslom. Deti si vďaka tomu môžu vybrať práve tie so svojou obľúbenou rozprávkovou postavou. Dámsky sortiment predstavuje výber z rôznych druhov balerín, sandálov, a ďalších veľmi praktických topánok. Páni si samozrejme tiež prídu na svoje, a vedia využiť tieto pohodlné produkty nie len pri športe a svojich záujmových aktivitách. Crocsy sa stali vyhľadávané aj pre ľudí v rôznych profesiách, pri ktorých potrebujú pohodlnú obuv, pretože sú často na nohách. Doktori, sestričky, predavačky. Či už patríš do tejto kategórie alebo nie, táto kolekcia ťa určite osloví svojou pohodlnosťou. Ak ešte nemáš crocsy aj ty, neváhaj a prezri si Crocs eshop na ABOUT YOU. Určite tu nájdeš tie, ktoré ťa zaujmú.