Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky

Cream móda – z Dánska do celého sveta

Ak si niekedy vo výklade všimneš pohľadné spojenie severskej módy s nádychom ženskosti a krásnymi, nápaditými detailmi, pravdepodobne ide o oblečenie od značky Cream. Táto dánska módna značka má vcelku špecifický vzhľad, ktorý jej priniesol mnoho fanúšikov a úspech na medzinárodnej módnej scéne - vďaka sofistikovanej kombinácii elegantnej klasiky v prírodných a sviežich farbách, typických pre severský životný štýl, a kreatívnych nádychov, ktoré obohacujú celkový dojem. Navyše, aj napriek takýmto zaujímavým detailom, si každý outfit od Cream zachováva svoj elegantný vzhľad, takže sa nemusíš obávať si ich obliecť aj na slávnostnejšie príležitosti. Ak sa ti kombinácia nádherného, vkusného štýlu oblečenia pozdáva, na tvoj ďalší výjazd sa môžeš inšpirovať v sekcii Cream online módy na ABOUT YOU.

Cream online fascinuje módnych nadšencov už skoro dve desaťročia

Aj keď je značka oblečenia Cream relatívne mladá – bola založená v roku 2004 – už dnes sa považuje za pevnú módnu stálicu, keďže sa za veľmi krátku dobu dokázala presadiť na celom svete. Zaujímavou vlastnosťou značky Cream je aj ich adaptabilita na sezóny – kým v lete produkujú množstvo ľahučkých haleniek a voľných nohavíc, nikdy si nemôžeš byť istá, ako bude vyzerať celá kolekcia. Jeden rok, napríklad, to môžu byť ľahké pastelové farby, ten ďalší sa zase môže niesť v téme komplikovaných potlačí a ešte komplikovanejších detailov. Naopak, čo sa zimných mesiacov týka, Cream e-shop ti ponúkne kombinácie tmavších farieb a materiálov – ako pletenina.

Cream e-shop je plný skvelých prekvapení

Portfólio ich online e-shopu je naozaj široké, a tak je teda každému súdené nájsť si kúsok, ktorý ulahodí aj ich srdcu, aj ich zmyslu pre módu. Kreativite sa v móde medze nekladú, čo dokazuje aj dizajn mnohých kúskov značky. Každopádne všetky vyžarujú eleganciu. Ak ťa teda všetko, čo si si teraz prečítala o Cream, zaujalo, tak vedz, že v Cream e-shope na teba čakajú pohodlné a krásne unikáty od výmyslu sveta. Tajomstvo úspechu značky Cream očividne spočíva v zameraní na jedinečný dizajn a štýl. Značka je charakteristická svojim sortimentom, keďže ich zámerom je vytvárať kúsky, ktoré sú pohodlné, vysoko kvalitné a zároveň umožnia každej žene vytvoriť si svoj jedinečný outfit. Neváhaj a inšpiruj sa teraz na ABOUT YOU!