Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od CONVERSE171

Converse nesie hrdý americký odkaz

Značka Converse pôsobí na trhu už od roku 1908. V roku 2003 sa stala dcérskou spoločnosťou firmy Nike. V začiatkoch fungovania firmy šlo o jedného z mála rýdzo amerických výrobcov športovej obuvi. Firma behom svojej viac ako 100 ročnej existencie prešla istým vývojom, súčasťou ktorého bola aj dočasná orientácia na výrobu vojenskej obuvi pre americkú armádu. Tie časy sú však dávno minulosťou. V súčasnosti definuje obuv značky Converse život a štýl mladých generácií na celom svete. Takzvané „conversky“ sa stali jedným zo symbolov globálnej pop-kultúry 21. storočia. Sú základom sviežeho, dynamického a mladistvého outfitu mužov a žien každého veku. Zamilovať si štýl značky Converse je naozaj veľmi jednoduché.

Značka Converse a basketbal

Topánky z Converse shopu a basketbal – to je spojenie, ktoré firme prinieslo úspech a slávu. Či už to bolo vďaka spolupráci s Charlesom „Chuckom“ Taylorom, basketbalistom propagujúcim „conversky“ viac ako štyri desaťročia, alebo vďaka super reklame priamo z paluboviek NBA. Converse totiž nosil aj Wilt Chamberlain, legenda Philadelphie Warriors a jeden z najlepších hráčov basketbalovej histórie. Dokonca v nich spravil 100 bodov v zápase proti New Yorku Knicks. Topánky z Converse shopu udivovali svet dlhé desaťročia a nič sa na tom nezmenilo ani dnes. Obuv má nezameniteľný charakter, súčasťou ktorého je okrúhle logo firmy, hladká zaoblená špička a charakteristický prúžok, vinúci sa po obvode každej topánky. Takéto topánky nájdete iba v originálnom Converse shope.

Converse online shop – kvalita do celého sveta

Modely značky Converse nie sú žiadne staré konzervy! Aj preto ich popularita neustále rastie... Značka má zastúpenia na desiatkach trhov po celom svete a len v Amerike má pod palcom viac ako 100 obchodov. Túto obľúbenú obuv nájdeš aj v našom Converse online shope. Môžeš si vybrať z desiatok Converse tenisiek pre mužov, ženy, ale aj deti. Nezameniteľný štýl každého páru podčiarkuje odvážny dizajn a žiarivé farby. Dámy si môžu vyberať aj spomedzi mikín, tričiek, nohavíc či búnd Converse, ktoré sa skvele hodia na rôzne voľnočasové aktivity. Nevynechaj však ani kategóriu detskej obuv, kde nájdeš štýlové kúsky pre bábätká, deti i tínedžerov a násťročné slečny. Obúvaj sa a obliekaj so značkou, ktorá reprezentuje to najlepšie z USA.

25.11.2022 objav veľký Black Friday výpredaj. Čakajú tu na teba skvelé CONVERSE Black Friday zľavy pre ženy. Ale to nie je všetko – objav takisto CONVERSE Black Friday výpredaj pre mužov!