Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od CMP72

CMP – snúbenie sa talianskeho štýlu a športovej funkčnosti

Niektorým značkám chvíľu trvá, kým prídu na to, čo je ich špecialita. Iné značky v tom majú jasno od svojho počiatku, čo je aj prípad CMP. Vytvárajú totiž produkty, ktoré sú inšpirované požiadavkami aktívnych a dobrodružných ľudí. Umne kombinujú funkčnosť skvelej tradície výroby zameranej na detail s pravým talianskym štýlom, čo ich robí výnimočnými. Ponúkajú kolekcie oblečenia na voľnočasové aktivity od výmyslu sveta vhodné na rôzne typy počasia, takže či už sa rozhodneš ísť si zabehať, zabicyklovať, ísť do hôr alebo si zacvičiť, vďaka CMP budeš funkčne a módne oblečený. Neveríš? Takéto kúsky sú k dispozícii napríklad aj v CMP eshope na ABOUT YOU.

CMP – nástupca na tróne športového oblečenia

Nemálo z nás malo vyrastajúc hneď niekoľko kúskov od značky Kilkenny. Boli to populárne kúsky, v ktorých sme zvykli vybehnúť na snowboard alebo do Tatier a veľa z nás na ne nedalo dopustiť. Práve CMP je ich nástupcom – od roku 2010. Aj keď to znamená, že táto značka je relatívne mladá, čerpá z bohatej histórie a značných skúseností svojej materskej spoločnosti, ktorá stála sa úspechom Kilkenny. Môžeš si byť teda istý, že nech už si od nich vyberieš čokoľvek, sklamaný nebudeš. Táto značka neustále rozširuje svoje portfólium produktov – v 2014 otvorili CPM prvú pobočku v Rakúsku a spustili prvú kolekciu topánok. Krátko nato nasledovala prvá kolekcia topánok na behanie, kolekcie heliem, či dokonca vlastná línia potravín. Mnohé populárne modely nájdeš v CMP online eshope na ABOUT YOU.

CMP online – široký výber pre každého športovca

CMP sa pomaly stáva kultovou športovou značkou, ktorá sa spokojne uhniezdila v mysliach ľudí zaujímajúcich sa o šport. Dôkazom tejto jedinečnej pozície je aj úspešné športové podujatie, 39 kilometrov dlhé bežecké preteky, ktoré značka usporiadala v Bassano del Grappa v 2016. V súčasnosti ponúka CMP sortiment od výmyslu sveta – rôzne nátelníky, bundy, mikiny, topánky, doplnky, a mnohé iné. Všetky modely sú samozrejme dostupné pre mužov, ženy a aj pre deti. Čerešničkou na torte sú špeciálne doplnky na pretekanie. Aj keď je ich portfólio široké, ich výrobky spája funkčnosť, materiály s najmodernejšími technológiami, ako aj skvelý kompromis medzi funkčnosťou a prudko talianskym, elegantným štýlom. Vďaka širokej ponuke produktov CMP na ABOUT YOU môžeš byť aj ty lepšie pripravený na svoje ďalšie športové dobrodružstvo nielen kondične, ale aj v štýle.