Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Carhartt WIP: Lovcom aj uprostred veľkomesta

Streetwearová móda nepozná žiadne obmedzenia. Berie si inšpirácie z každej sféry a oblasti a bez zábran ich kombinuje do svojho vlastného originálneho charakteru. Z čoho sa skladá DNA brandu Carhartt WIP? Je to predovšetkým sloboda, duša dravca, ale aj kreatívneho umelca, ktorý neustále niečo tvorí. Skratka WIP v názve tejto značky znamená Work In Progress, symbolicky tak odkazuje na neustály vývoj, ktorý nás všetkých posúva vpred. Potrebuješ nakopnúť tým správnym smerom? Prečo nezačať práve veľkou zmenou tvojho šatníka? Carhartt WIP je značka, na ktorú sa v tomto ohľade môžeš stopercentne spoľahnúť. A kde inde ju nakúpiť, ak nie v e-shope ABOUT YOU, kde k nej vždy získaš aj bezplatné doručenie či garanciu bezproblémového vrátenia až do 100 dní?

Carhartt WIP: Jednoduchosť ako poznávacie znamenie

Potrpíš si na autenticitu a neznesieš pretvárku? Americká lifestylová značka Carhartt WIP je na tom celkom rovnako. Tento brand je vždy sám sebou a jednoduchosť je jeho najspoľahlivejším poznávacím znamením. Väčšina outfitov tejto značky sa inšpiruje simplicitou a účelnosťou pracovných odevov. Oversize bundy, jednoduché košele s vreckami, komfortné nohavice, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti pre hravé kombinovanie. Čo Carhartt WIP šetrí na dizajne, dvojnásobne vracia v podobe kvality. Tento odev nie len vyzerá ako pracovná uniforma, ale rovnako veľa aj vydrží. Nájdeš tu napríklad aj nepremokavé vetrovky, ktoré sú ako stvorené na upršané jesenné dni, alebo pravé zimné páperové bundy, s ktorými si už môžeš trúfnuť aj do snehových závejov.

Carhartt WIP zaujme v pánskych aj dámskych dizajnoch

Pracovnými outfitmi inšpirovaná móda ti môže pripadať ako čisto pánska záležitosť. V skutočnosti ale tento brand slávi nemalé úspechy aj u nežnejšej polovice ľudstva, ktorá dokáže jeho jednoduchú krásu a nekompromisnú kvalitu rovnako dobre oceniť. Carhartt WIP prináša dámam napríklad aj parádne hoodie mikiny a doplnky v pudrovom tóne ružovej. Nevyhneš sa tu ale ani typickým maskáčovým vzorom v military štýle, ktoré, napokon, rovnako seknú dámam aj pánom, no nie? Ak máš dušu lovca či dobrodruha, s takýmto sebavedomým dizajnom sa iste ľahko stotožníš. Na záver by sme ti ešte chceli dať do pozornosti jednu dôležitú kategóriu produktov, v ktorej Carhartt WIP spoľahlivo vyniká. Sú to kvalitné a praktické doplnky, a to predovšetkým tašky, športové vaky, ruksaky a ľadvinky. Skvelo doplnia tvoj outfit a vydržia naozaj veľa. Páči sa ti, čo vidíš? Tak potom určite neostávaj len pri pozeraní. Objednaj si svoje vysnívané kúsky Carhartt WIP z ABOUT YOU ešte dnes a tešiť sa z nich budeš môcť už o niekoľko dní.