Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od BRONX77

BRONX – objav kultovú značku z Amsterdamu

BRONX je jednou zo značiek, ktoré majú silu inšpirovať celý módny svet. Modely tejto značky sú navrhované a vyrábané s individuálnym prístupom, a preto je každý jeden z nich jedinečný a pozoruhodný. Dizajnéri tejto spoločnosti majú voľnosť navrhovať podľa vlastnej fantázie a môžu tu realizovať kreatívne nápady prepracovaním konvenčných klasických formátov obuvi. Robia to začlenením malých, ale zato smelých detailov, ako sú napríklad pestré farby, gombíky a hrubé podrážky. Pri pohľade na tieto kolekcie je obdivuhodné, že kreatívne oddelenie nás neustále dokáže prekvapovať novými nápadmi na kolekcie ďalších sezón. BRONX nás neustále presviedča o tom, že nemá záujem o konvenčnosť. Práve naopak, chce sa ti vryť do pamäte tak, aby si už po inej značke nesiahla. Či už si fanúšikom čižiem, tenisiek, topánok na podpätkoch, alebo sandálov, BROX eshop má aj pre teba ten dokonalý model na spestrenie tvojich každodenných outfitov.

BRONX eshop inšpiruje módny svet už celé desaťročia

Vzhľadom na obrovský úspech a popularitu medzi modernými módnymi návrhármi je trochu prekvapujúce, že BRONX je pôvodom tradičná holandská značka, ktorá bola založená pred 125 rokmi v Amsterdame. Aj keď vtedy značka nevyrábala tak výraznú módu ako dnes, už vtedy bola o krok vpred a mnohé spoločnosti sa inšpirovali práve jej nekonvenčným zmýšľaním. Pokojne by sa dalo tvrdiť, že každý model je umeleckým dielom a ako tvrdia dizajnéri obuvi BRONX – je to jednoducho v ich krvi. Hlavný dizajnér Frits Dijkman sa považuje za znalca žien a vie, že okrem štýlovosti a túžbe ísť s najnovšími trendmi túžia ženy aj po pohodlnosti a vysokej kvalite. Práve preto sú všetky modely vyrobené iba z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručia maximálne pohodlie počas celého dňa, ale aj to, že obuv z BRONX online eshopu sa stane výbornou investíciou a vydrží ti aj počas nasledujúcich sezón.

BRONX online eshop ti ponúka nápadité a výnimočné kolekcie

Si nadšenkyňou obuvi a chceš neustále objavovať jedinečné a unikátne modely, s ktorými vystúpiš z davu? Už ďalej nehľadaj – vitaj v BRONX eshope na stránke ABOUT YOU. Nájdeš tu veľký výber, z ktorého ti určite padne do oka tvoj vysnívaný pár. Nechaj sa inšpirovať nápaditými a jedinečnými kolekciami, ktoré nadchýnajú módumilujúce ženy po celom svete už celé roky. Nezáleží na tom, aké je práve ročné obdobie, BRONX online má tú pravú módu na každú sezónu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v móde – a najmä v obuvníctve – vie BRONX obrátiť každú sezónu hore nohami. Preskúmaj holandskú značku, ktorej cieľom je potešiť ťa nekonvenčnosťou. Už si stačí iba vybrať zo širokého sortimentu, ktorý je dostupný na ABOUT YOU.