Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

BIRKENSTOCK – svetoznáma značka pohodlnej obuvi

V posledných rokoch čoraz viac ľudí uprednostňuje pohodlie obuvi, čo nepochybne pridáva na popularite nemeckej značke s dlhoročnou tradíciou, BIRKENSTOCK. Táto značka je známa hlavne pre svoje ikonické sandále, vyrobené z vysoko kvalitných naturálnych materiálov ako sú korok a guma, ktoré ti poslúžia celé roky. Na výber máš sú jednoduché šľapky, sandále s hrubými alebo tenkými remienkami. Značka taktiež ponúka varianty v rôznych farbách, či už zemitých farbách alebo viac odvážnych farbách alebo aj s trblietavými akcentmi. BIRKENSTOCK eshop ponúka veľké množstvo variantov, farieb a veľkostí tejto obuvi, kde si aj ty nájdeš pár, ktorý ti bude najviac vyhovovať a najlepšie doplní tvoj životný štýl.

Inovácie v oblasti obuvi značky BIRKENSTOCK

Prvá jednoduchá BIRKENSTOCK vložka do topánok bola vyrobená v roku 1896 v Nemecku. Od vtedy, ikonická ortopedická vložka, ktorá je súčasťou každej obuvi značky BIRKENSTOCK, prešla niekoľkými inováciami. Momentálne je vložka zložená zo siedmych vrstiev a každá z nich je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Jutová vrstva zaručí sucho tvojich chodidiel počas nosenia. Korková vrstva absorbuje nárazy a tým chráni kĺby pred stresom a po krátkom čase nosenia sa prispôsobí tvaru tvojho chodidla a stane sa tým unikátna pre tvoju nohu. Jemný semiš na povrchu zaručí maximálne pohodlie a mäkkosť počas chodenia v obuvi BIRKENSTOCK. Remienky na tejto obuvi sú tiež navrhnuté tak, aby ti určite nevytvorili boľavé pľuzgiere, či už v obuvi prebehneš len pár metrov, alebo v nej tráviš celé hodiny. Tvoja noha bude v pohodlí. Modely v rôznych veľkostiach, farbách a štýloch sa dajú zakúpiť v mnohých kamenných obchodoch a rovnako tak aj cez BIRKENSTOCK online obchod, kde si určite nájdeš model, ktorý najlepšie vyhovuje tvojim individuálnym potrebám a preferenciám.

BIRKENSTOCK vsádza na viac ako len vzhľad

BIRKENSTOCK sa ani zďaleka nespolieha iba na vzhľad svojich výrobkov. Značka kladie veľký dôraz na kvalitu materiálov ale aj finálnych produktov, vďaka čomu je obuv výborná investícia a určite ti poslúži niekoľko rokov. Obuv je praktická, jednoduchá, pohodlná a je navrhnutá tak, aby čo najlepšie podporovala prirodzené funkcie chodidla. Týmto prístupom značka nepochybne pridáva na popularite. Zatiaľ čo deti a starší ľudia si pochvaľujú pohodlie a praktickosť, mládežníci považujú sandále za vysoko trendové doplnky a neváhajú ich kombinovať so svojimi obľúbenými kúskami každodenného oblečenia. Vďaka svojím funkciám sa BIRKENSTOCK obuv prihovára veľkému spektru nositeľov v rôznych vekových kategóriách.