Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Bianco90

Bianco – štýlové škandinávske produkty pre ženy aj mužov

Bianco je cenovo dostupná dánska značka obuvi, ktorá vždy kráča ruka v ruke s najnovšími trendmi a na módny trh prináša kvalitnú obuv pre mužov aj ženy. Jej nosnými piliermi sú štýl, kvalitné spracovanie a sloboda sebavyjadrenia. Značka Bianco bola založená v roku 1987 v dánskom meste Kolding s víziou stať sa medzinárodnou značkou, ktorá bude fungovať na princípoch franšízy. Dnes ju zastrešuje skupina BESTSELLER a je z nej úspešný maloobchodný reťazec s medzinárodnou pôsobnosťou a silným zastúpením v e-commerce svete. Plody práce talentovaných návrhárov môžeš vidieť hneď v niekoľkých kolekciách za rok, ktoré vždy pohotovo a úspešne reagujú na najaktuálnejšie globálne trendy. V dizajne obuvi tejto značky sa snúbia žiarivé farby, kvalitné materiály a klasické siluety. Značka Bianco tak obohacuje svet trendovej obuvi o kúsky, ktoré sú elegantné, provokatívne a nadčasové zároveň.

Bianco kombinuje trendy a klasiku

Vieš, aké topánky sa teraz nosia? Stačí, ak sa pozrieš na ponuku Bianco online a hneď nájdeš odpoveď. Aj keď Bianco pri výrobe produktov drží krok s dobou, nie je otrokom módnych trendov. Značka bola založená s cieľom vyrábať kvalitné a štýlové topánky, ktoré môžeš nosiť aj niekoľko rokov po sebe a aj napriek tomu byť každý rok „in“. Výber je vskutku rozmanitý a v portfóliu Bianco eshopu nájdeš kúsky na rôzne príležitosti. Či už sú to lodičky na vysokom podpätku, ktoré nesmú chýbať v šatníku žiadnej ženy a dokonale doplnia elegantné kokteilové šaty, klasické kožené chelsea čižmy, ktoré sa hodia takmer ku všetkému, alebo tenisky s robustnou podrážkou, ktoré môžeš jednoducho skombinovať s najnovšími módnymi výstrelkami. Ponuka na ABOUT YOU ťa určite nesklame.

Bianco – všestranná obuv na každý deň

Bianco priamo, dôsledne a nekompromisne oslovuje mladé ženy a mužov, ktorí sa aktívne zaujímajú o súčasné i budúce trendy. Sú to ľudia, ktorí presne vedia, aká obuv vystihuje ich osobitý štýl a ostávajú verní značke, ktorá pozná ich vkus. Obuv značky Bianco však nie je len o peknom a štýlovom obale. Topánky sú vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov, takže môžeš mať istotu, že za investované peniaze naozaj dostaneš produkt tej najvyššej kvality. Ak hľadáš kvalitnú a štýlovú obuv, ktorá tvojej nohe poskytne potrebnú oporu a ochráni ju pred vonkajšími vplyvmi, s Bianco produktmi na ABOUT YOU netrafíš vedľa. A ako tu už vo svete módy býva, k pekným topánkam patria aj vhodné doplnky. Z toho dôvodu Bianco eshop prináša aj kolekciu exkluzívnych doplnkov, ktoré tvoj outfit dovedú k dokonalosti.