Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od JANA81

JANA: Povestná nemecká kvalita, ktorá ide s dobou

Kým pri výbere oblečenia každá z nás aspoň z času na čas zaexperimentuje, pri nákupe obuvi väčšinou máme rady istotu a spoľahlivosť. Tradičná nemecká značka JANA obuv, na ktorú sa dá spoľahnúť, prináša na trh už od roku 2000. Drží si tradičnú kvalitu aj ľahko rozpoznateľný charakter svojich dizajnov. Inak však rozhodne nestojí na mieste – neustále sa posúva vpred najmä vďaka technologickým inováciám, s ktorými dosahuje vyšší komfort a ergonómiu svojich topánok. JANA, samozrejme, nesmie chýbať ani v ponuke ABOUT YOU. Predstavujeme ti to najlepšie z jej kolekcií, prehľadne zoradené v našom digitálnom katalógu.

Obuv značky JANA tvojim nohám dopraje ten pravý komfort

Topánky JANA možno rozdeliť do troch základných produktových línií. JANA 100% Comfort zastrešuje koženú obuv nabitú pokročilými technológiami, ktoré zvyšujú pohodlie pri chôdzi. Ponúkajú napríklad aj širšiu stielku pre dámy, ktoré majú v užšej obuvi problémy s opúchaním a otláčaním nôh. Okrem klasickej numerickej veľkosti si pri výbere týchto topánok preto všímaj aj písmenká G (označenie strednej šírky) a H (rozšírené). Patria sem mestské tenisky, sandále na pohodlne širokých opätkoch, poltopánky na rôzne príležitosti JANA Softline je zase kolekciou ľahších topánočiek so syntetickým zvrškom v jednoduchých módnych dizajnoch. Nájdeš tu napríklad aj rôzne mokasínky, balerínky a iné trendy modely. No a JANA Relax, to je obuv, v ktorej tvoje nohy dostanú tú najvyššiu možnú starostlivosť pre oddych a zdravé uvoľnenie. Patria sem okrem iného aj šľapky a ďalšie typy relaxačnej obuvi na domáce aj vonkajšie využitie.

JANA prináša moderné technológie aj vkusný dizajn

Za úspechom značky JANA stojí najmä jej vyvážené spojenie kvality a estetického dizajnu. Do oboch sa nebojí primerane investovať. O pohodlie týchto topánok sa starajú patentované technológie ako ANTIshokk, až 50% odpruženie v oblasti päty, Stretch Control pre pevné, ale zdravé obopnutie v oblasti lýtka a Soft Step, anti-kompresný efekt stielok pre zníženie únavy pri chôdzi. Vkusné dizajny prinášajú skúsení návrhári značky, ktorých zásluhou tieto topánky vždy idú s dobou a dokážu osloviť mladé aj staršie ročníky. V aktuálnej sezóne JANA zaujme napríklad štýlovými perforovanými nazúvačkami so zúženou špičkou či platformovými botaskami. Farbám dominuje krémová, modrosivá, hnedá a staroružová. Okrem klasických kožených topánok tu môžete nájsť aj kúsky z umelej kože či textílií – často z ekologických a udržateľných zdrojov. Stačí si už len vybrať a my ti tvoje nové topánky JANA obratom odošleme aj s našim bezplatným doručením a vrátením až do 100 dní od nákupu.