Prejsť na hlavný obsah

Asics Gel

Asics Gel – v zdravom tele zdravý duch

Ak patríš medzi nadšencov zdravého životného štýlu a pohybu, určite tvojej pozornosti neušiel sortiment značky Asics, ktorá už má za sebou množstvo skúseností s vývojom a výrobou športovej obuvi a oblečenia. Značka, z ktorej dielne pochádzajú aj neuveriteľne pohodlné a pružné tenisky Asics Gel, vznikla už v roku 1949 v Japonsku. Vtedy niesla meno Tiger-Shoes a za svoj počiatočný úspech vďačí Kihachirovi Onitsukovi, ktorý navrhol revolučné basketbalové tenisky s podrážkami pripomínajúcimi prísavky chobotnice. Topánky sa čoskoro skvele etablovali na športovej scéne a úspechu značky tak už nestálo nič v ceste. Po vstupe na americký trh dostala značka v 70. rokoch dvadsiateho storočia nové meno, ktoré perfektne vyjadruje filozofiu značky. Názov značky Asics je totiž akronymom latinského príslovia „Anima Sana In Corpore Sano“ – teda „V zdravom tele zdravý duch“. Poslaním značky je totiž sprostredkovať radosť a prospešné účinky pohybu amatérskym i profesionálnym športovcom. Vyber si z našej ponuky nové bežecké topánky Asics Gel a pusti sa do objavovania ich úžasných vlastností na vlastné nohy!

Asics Gel – revolučný systém tlmenia pre tvoje špičkové výkony

Bežecká obuv Asics Gel je perfektnou voľbou, ak hľadáš mäkké, ľahké a pružné tenisky s optimálnym strihom, ktoré ti umožnia dosahovať čo najlepšie výkony a zároveň ťa šikovne ochránia pred drobnými zraneniami. Tenisky Asics Gel sa pýšia priedušnými sieťovanými zvrškami v kombinácii s vystuženými oblasťami päty a špičky, ktoré tvojim chodidlám poskytnú ideálnu oporu a pocit, že sa pri behu vznášaš na obláčiku. Technológia GEL™ je zárukou špičkovej úrovne tlmenia otrasov a vylepšený strih tenisiek Asics Gel v oblasti piat a zvršku prináša nielen trendy vzhľad topánok, ale aj bonusovú dávku pohodlia pre tvoje chodidlá. V týchto teniskách zvládneš jednoducho všetky ciele, ktoré si zaumieniš.

Bežecká obuv Asics Gel ťa dostane do cieľa spoľahlivo a štýlovo

Jednotlivé modely z kolekcie Asics Gel sa však nevyznačujú len skvelými technickými vlastnosťami, ale nezaostávajú ani v oblasti štýlu. Takže ak si chceš naplno vychutnať svoj bežecký tréning a doraziť do cieľa nielen v pohodlí, ale aj s poriadnou dávkou štýlu, tenisky Asics Gel sú jednoznačne správnou voľbou. Z ponuky si vyberie skutočne každý: či už obľubuješ pestrofarebné a pastelové dizajny ozvláštnené kontrastnými prvkami, alebo minimalistický vzhľad v klasických tlmených odtieňoch, sortiment obuvi Asics Gel ťa určite nesklame. Sieťované zvršky navyše celý dizajn perfektne odľahčujú, no zároveň nemenia nič na tom, že na tieto bežecké topánky sa môžeš za každých okolností spoľahnúť. Pusti sa preto veselo do vyberania z ponuky štýlových a funkčných modelov Asics Gel, ktoré sú ako stvorené na podávanie vysokých výkonov na pretekoch, ale aj na pohodové voľnočasové tréningy pre potešenie duše a tela.

Objav ďalšie rady modelov od značky Asics