Prejsť na hlavný obsah

Converse All Star

Converse All Star – všestranné dizajnovky, ktoré žiaria na módnom nebi už 100 rokov

Tenisky Converse All Star s charakteristickou hviezdou a pružnou gumenou podrážkou sú absolútna klasika, ktorej dizajn sa už storočie takmer nezmenil, no napriek tomu nás dokáže vždy prekvapiť novými nápaditými detailmi. Tieto cool tenisky boli uvedené na trh v roku 1917 v podobe členkovej basketbalovej obuvi. Odvtedy sa týchto kultových topánok s nezameniteľnými gumenými špičkami a dierkami s nitmi predalo viac ako jedna miliarda kusov. Dnes v teniskách Converse All Star už nikto obvykle nebehá po ihriskách, ale stali sa módnou ikonou, ktorú s nadšením a láskou nosia muži, ženy, tínedžeri aj tí najmenší. Dizajn vychádza z pôvodného modelu, no miera pohodlia topánok sa neustále prispôsobuje aktuálnym požiadavkám. Tenisky boli preto doplnené o špeciálne podrážky s tlmením. Okrem toho sa pravidelne mení výška topánok „All Stars“ – v ponuke preto nájdeš nízke aj extra vysoké modely, tenisky so super tenkými podrážkami i mimoriadne hrubými platformami, ako aj členkové varianty. Tak ktoré to budú? Kožené s hadím vzorom alebo plátenné s komiksovou potlačou? S teniskami All Star nuda naozaj nehrozí.

Converse All Star – kultové tenisky, ktoré neustále prekvapujú novými farbami, potlačami a materiálmi

Každú sezónu prichádzajú na scénu nové topánky Converse All Star. Všetci fanúšikovia preto s napätím očakávajú, aké nové farby, potlače, vzory, doplnky a materiály obohatia ich ďalšiu módnu sezónu. Tieto legendárne plátenné topánky z USA, ktoré si zamilovali aj mnohé filmové a popové hviezdy, spoľahlivo podčiarknu tvoju individualitu i tvoj štýl. Sú všestrannejšie ako akékoľvek iné topánky a dnes sa už radia medzi kultové módne kúsky. Dokonca aj Simpsonovci už žiarili na týchto plátenných teniskách! V roku 1923 sa pôvodný čierny model tenisiek dočkal nového mena: „Chuck Taylor All Star“ – podľa hráča basketbalu Chucka Taylora. Tak sa začal úspešný príbeh športových topánok, ktorý je skutočne fascinujúci. V roku 1936 sa tenisky All Star stali oficiálnou obuvou amerického basketbalového družstva a počas druhej svetovej vojny boli súčasťou základnej výbavy americkej armády.

Cool plátenné tenisky, ktoré môžeš kombinovať s každým outfitom

Tieto ležérne tenisky môžeš veselo nosiť vo voľnom čase, ale aj v práci. Vybrať si pritom môžeš z množstva rozmanitých modelov. Je ti blízky minimalistický a klasický dizajn? V tom prípade budú pre teba ako stvorené tenisky Converse All Star v žiarivo bielej farbe. Tieto topánky sú cool a zároveň elegantné a siahnuť môžeš po vysokom alebo nízkom strihu. Ak chceš nasledovať retro trend, siahni po teniskách Chuck Taylor All Star Ballet Lace. Tieto našuchovačky vyzerajú, akoby prišli rovno z 30. rokov dvadsiateho storočia. A to najlepšie na All Star Chuck teniskách je to, že ich môžeš pokojne kombinovať s džínsami, ako aj maxi šatami. Tieto unisex topánky jednoducho nepoznajú žiadne módne hranice a sú skvelou voľbou na každú príležitosť. Model Run Star Hike High Top s vysokými platformami a vrúbkovanými gumenými podrážkami je mimoriadne nápaditou verziou klasických Chucks. Výrazne tvarované platformy, dvojfarebné vonkajšie podrážky a zaguľatené päty im dodávajú nefalšovaný futuristický vzhľad. Neklaď svojej fantázii medze a vyber si Converse All Star tenisky podľa tvojho štýlu!