Prejsť na hlavný obsah

-20% EXTRA na VŠETKY kabáty & bundy5

ZLAVA20Aktivovať zľavový kód
Iba:00h00min00s
 Popis značky

Superfit: Topánky, ktoré deťom sadnú ako uliate

Väčšina rodičov by sa určite zhodla na tom, že nakupovať deťom topánky nie je vôbec jednoduché. Každá detská nôžka je iná a vypáčiť z drobca spoľahlivú odpoveď na otázku, či mu topánky naozaj sedia, to je občas nadľudský výkon. Rakúska značka Superfit na to odpovedá výrobou detských topánok, ktoré pohodlne sadnú skoro každému. Nie je to pritom len subjektívny pocit tisícov detí a rodičov, ktorí sú práve tejto značke dlhodobo verní, ale zhoduje sa na tom aj množstvo pediatrov a ortopédov. Okrem výbornej ergonómie však Superfit vyniká aj pútavým a nadčasovým dizajnom a kvalitnými materiálmi, ktoré sa hodia na bežné nosenie aj záťažové situácie v chladnom, vlhkom či šmykľavom prostredí. Vďaka ABOUT YOU teraz môžeš nakupovať topánky značky Superfit online, z pohodlia tvojho domova.

Superfit, to je kvalitná detská obuv na doma aj na von

Mohlo by sa zdať, že výber domácich papučiek či prezuviek do školy a škôlky musí byť celkom jednoduchý. Práve v tejto obuvi však deti zvyknú tráviť veľkú časť svojho dňa, a tak by mal jej výber byť naozaj dôsledný a rozumný. Superfit prináša pestrú paletu interiérových topánočiek, z ktorých si vyberie každý. Pre najmenších sú to zateplené uzavreté papučky s flexibilnou podrážkou, ktorá detskej nôžke umožňuje pri chôdzi používať všetky svaly a vyvíjať sa tak čo najsprávnejšie. Pre väčších sa k tomu pridávajú už aj ortopedicky tvarované šľapky či sandále, v ktorých sa noha nepotí ani pri mnohohodinovom pobyte v škole. Samozrejme, Superfit prináša aj vonkajšiu obuv. Obľúbené sú najmä komfortné a pekné tenisky tohto brandu, ktoré odolávajú aj pri dynamickom športovom využití a menej šetrnom zaobchádzaní. Nechýbajú ani gore-texové čižmy a snehule pre dlhé hodiny hier na čerstvom vzduchu počas chladnejších mesiacov. Konečne obuv, ktorá je vyrábaná so zreteľom na skutočné potreby detí.

Topánky Superfit ocenia aj parádnice

Ak by sme chceli v skratke charakterizovať dizajn topánok značky Superfit, hodia sa najmä slová ako nadčasový, vkusný a nápaditý. Superfit sa nebojí využívať široké spektrum pestrých farieb vrátane krikľavých tónov zelenej, žltej či ružovej, ktoré sú u detí obzvlášť obľúbené. Šikovne ich však vyvažuje decentnými kombináciami, takže sa dajú ľahko dolaďovať a nepôsobia nevkusne. V ponuke tejto značky nájdete tiež množstvo zemitých farieb, ktoré sú skvelou voľbou aj v rámci stále populárnejšieho unisex prístupu k móde. Čo však, ak máš doma malú parádnicu, ktorá sa nezaobíde bez princeznovských črievičiek? Ani na ňu Superfit nezabúda. Krásne a zároveň komfortné balerínky či sandále so srdiečkami, kvetinkami a trblietavými aplikáciami vyhovejú aj tomu najnáročnejšiemu vkusu. Teraz si už stačí len vybrať...