Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky

Primigi: Talianske eso na trhu s detskou obuvou

Do školy, na ihrisko aj na špeciálne príležitosti – vždy, keď hľadáš štýlovú a kvalitnú obuv pre deti, značka Primigi by mala byť tvojou prvou voľbou. Tento taliansky brand prináša na trh trendy topánočky pre chlapcov aj dievčatá všetkých vekových kategórií už od roku 1976. Talianske mamičky ho zbožňujú a už dávnejšie sa mu podarilo udomácniť aj u nás. Či už ho poznáš, alebo je pre teba zatiaľ úplnou novinkou, v ABOUT YOU ti ho môžeme len odporučiť. V našej ponuke teraz nájdeš pestré, všestranné a sezónne vhodné kolekcie obuvi Primigi online a za výhodné ceny.

Primigi: Dievčenské topánky spájajú krásu s užitočnosťou

Máš doma malú parádnicu? Spoločný výber topánok sa niekedy zmení na ťažký súboj – juniorská módna znalkyňa má presnú predstavu o dizajne svojej vysnívanej obuvi, zatiaľ čo rodič sa sústredí najmä na kvalitu a praktické využitie. S topánkami značky Primigi si našťastie na svoje prídu obe strany. Dievčenská obuv tohto brandu kombinuje atraktívne dizajnové prvky, ako sú lesklé látky a aplikácie, s vysoko kvalitnými materiálmi a odolnosťou. Skvelým príkladom sú zimné čižmy a snehule, ktoré detskú nôžku dokonale chránia pred chladom a vlhkosťou, no zároveň očaria peknými metalickými prvkami a vločkovými detailmi. Určite neprehliadneš ani užitočné bezpečnostné prvky, ako je protišmykový dezén podrážky, kožušinkové zateplenie alebo nepremokavé materiály. Dievčenské topánky značky Primigi sú, skrátka, ideálnou voľbou aj do toho najnevľúdnejšieho počasia.

Aj chlapčenská obuv Primigi má čím zaujať

Chlapci si obvykle na dizajn a trendovosť svojich outfitov zas tak veľmi nepotrpia. O to vyššie nároky však pri nich treba klásť na odolnosť zvolených topánok – chlapčenské hry bývajú často dynamické a divoké, pričom obuv, samozrejme, vôbec nešetria. Primigi svojou kvalitou materiálov aj vyhotovenia na takéto drsné zaobchádzanie nezabúda. Odolá opakovaným zakopnutiam aj neopatrnému vyzúvaniu a spoľahnúť sa tak na ne môžeš po celý čas, čo budú svojmu nositeľovi dobré. Z aktuálnych sezónnych dizajnov Primigi topánok pre chlapcov dávame do pozornosti napríklad kožené outdoorové topánky s výraznými oranžovými akcentmi či nadčasové šnurovacie tenisky v hnedej farbe, ktorú sú ideálne na každodenné nosenie do školy. Primigi prináša topánky pre najmenších, školákov aj odrastených tínedžerov. Ak si ich zamiluješ, môžeš pri nich ostať až dokým tvoj potomok nedorastie do dospeláckych veľkostí. A aby bol tvoj nákup detskej obuvi z Primigi e-shopu ešte radostnejší a výhodnejší, ponúkame ti k nemu v ABOUT YOU vždy aj bezplatné doručenie a vrátenie tovaru v prípade, ak by tvojmu juniorovi či juniorke nakoniec nesadli.