Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od OLYMP47

OLYMP – luxusná pánska móda s nízkou ekologickou stopou

Značku OLYMP založil v roku 1951 Eugen Bezner a v súčasnosti má hlavné sídlo v nemeckom mestečku Bietigheim-Bissingen blízko Stuttgartu. Už od svojich začiatkov sa zameriava najmä na výrobu pánskych košieľ, u ktorých si potrpí na dokonalú kvalitu materiálov a dôsledné dizajnové spracovanie každého jedného kúska. Ako jeden z mála výrobcov získala značka OLYMP certifikáciu Oko-Tex-Standard 100, ktorá symbolizuje najvyššiu kvalitu oblečenia a šetrný,x ekologický spôsob jeho výroby. To, že ekológia im leží skutočne na srdci, odzrkadľuje aj skutočnosť, že centrála spoločnosti je od roku 2019 klimaticky neutrálna, teda neprodukuje žiadne emisie skleníkových plynov. Sortiment značky OLYMP sa však neobmedzuje len na košele, ale ponúka aj štýlové elegantné svetre, tričká, kardigány a doplnky pre každého muža, ktorý hľadá nadčasovú kvalitu a zároveň je mu sympatická láska k prírode, ktorú značka OLYMP svojimi každodennými aktivitami vyjadruje.

Prejav svoj štýl eleganciou značky OLYMP

Filozofiou spoločnosti je, aby každý muž mohol svojím štýlom dokonale vyjadriť svoju osobnosť. Bez ohľadu na to, ktorý model si z e-shopu OLYMP vyberieš, môžeš si byť istý, že získaš kúsok, v ktorom budeš vyzerať skvele za každých okolností a navyše sa budeš vďaka vysokokvalitnému spracovaniu cítiť aj maximálne pohodlne. Základom každého pánskeho šatníka je nepochybne dobre padnúca košeľa s dlhými či krátkymi rukávmi, takže ak práve hľadáš pre seba ideálny model, môžeš sa na značku OLYMP bez obáv spoľahnúť, pretože práve na košele sú experti. V sortimente nájdeš okrem klasických bielych a čiernych košieľ aj rôzne farebné varianty od rozmanitých tónov modrej, červenej či hnedej až po modely s kvietkovaným a grafickým vzorom. Ak chceš svojmu outfitu dodať bonusovú dávku elegancie, košeľu môžeš doplniť slušivou vestou z OLYMP online ponuky.

Pánska móda OLYMP – z kancelárie rovno na spoločenskú udalosť

Veľkou výhodou outfitov značky OLYMP je, že sa skvele hodia skutočne na každú príležitosť. V práci tak nemusíš hviezdiť len svojimi výkonmi, ale aj šmrncovnou košeľou, polo tričkom či elegantným svetrom z e-shopu OLYMP. Ponáhľaš sa rovno z kancelárie s kolegami na drink, piatkový večierok či horúce rande so svojím novým objavom? Prezliekať sa určite nemusíš! Modely z dielne značky OLYMP bez problémov využiješ aj na voľnočasové aktivity a slávnostné udalosti. V sortimente však nájdeš aj pestrý výber ležérnych kúskov, napríklad bavlnené tričká a polo tričká a luxusné vlnené pulóvre. Stačí ich doplniť o moderné džínsy a tenisky a pohodlný ležérny outfit je za pár sekúnd na svete. Buď sám sebou v modeloch značky OLYMP pre mužov, ktorí vedia, čo od života chcú.