Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od La Martina34

La Martina: Značka inšpirovaná jedným z najušľachtilejších športov

Konské pólo je šport plný energie, elegancie a vzrušenia. A presne taká je aj argentínska módna značka La Martina, ktorá sa týmto kráľovským športom otvorene inšpiruje a vyznáva jeho hodnoty aj filozofiu. Pólo je komunita, spôsob života, jedinečný svet sofistikovanej zábavy a ušľachtilých záľub. A presne taký je aj vesmír, do ktorého vstupujete vždy, keď pootvoríte dvere na niektorej z predajní značky La Martina po celom svete. Platí to, samozrejme, aj pre virtuálny priestor. V ABOUT YOU máme pre túto vznešenú módnu značku slabosť a prinášame ti preto čo najpestrejšiu a najaktuálnejšiu ponuku jej úchvatných produktov.

La Martina - móda úspechu a sebavedomia

Ako vyzerá typický zákazník či zákazníčka značky La Martina? S najväčšou pravdepodobnosťou to bude úspešný, sebavedomý a inšpiratívny človek, ktorý si rád dopraje kvalitu a nerád na seba zbytočne upozorňuje prílišnou extravaganciou. Táto značka je stelesnením perfekcionistickej jednoduchosti. K jej charakteristickým farbám patrí kráľovská modrá, sýta červená, biela či žltá. K najčastejším akcentom detailov na jej outfitoch patrí zlatá - farba luxusu a víťazstva. La Martina totiž priamo odkazuje na vzrušenie z výhry a ctižiadostivosť skutočných hráčov telom aj dušou. A ako to celé zapadá práve do tvojho života? Možno budeš prekvapená, ako ľahko a dokonale sa módne kreácie tohto brandu udomácnia aj v tvojom šatníku. Radi ti pomôžeme objaviť ich čaro a okoreniť si pomocou nich svoj osobný štýl.

La Martina: Od tričiek cez šaty po zimné bundy

La Martina je jedinečná značka, ktorú skúsené oko módneho znalca rozpozná na prvý pohľad. Stále je však dostatočne všestranná a praktická na to, aby si ju mohla ľubovoľne kombinovať so svojím existujúcim šatníkom. U nás si teraz prídeš na svoje bez ohľadu na to, či práve potrebuješ doplniť svoju zbierku tričiek s krátkym rukávom, zakúpiť si novú zimnú parku alebo vybaviť svoj business šatník novými blúzkami a košieľkami. Náš interný La Martina e-shop ukrýva napríklad aj prekrásne pánske košele, športovo-elegantné mikiny a v neposlednom rade aj kultové polo košele, ktoré sú jedným z najtypickejších zástupcov módneho portfólia tohto brandu. Priprav sa na prvotriedne materiály, ktoré sú hebké a skvelo držia fit aj po mnohých cykloch prania, ale aj na puntičkársku výrobnú kvalitu, vďaka ktorej je každý steh presne na svojom mieste. Prémiová móda La Martina je výborným tipom na darček, ktorým potešíš aj toho najnáročnejšieho spomedzi svojich blízkych. A je to tiež skvelá investícia pre tých, čo uprednostňujú minimalistickú kolekciu vysokokvalitných kúskov pred množstvom kúskov na pár použití. Nepochybujeme o tom, že si z jej ponuky niečo vyberieš tiež.