Tenisky pre deti259

Detské tenisky - pohodlná obuv pre štýlové juniorky

Tenisky deti využijú hádam zo všetkých typov obuvi najviac. Táto pohodlná obuv na šport aj voľnočasové aktivity sa najlepšie zhoduje s ich dynamickým spôsobom života, znesie aj trochu drsnejšie zaobchádzanie - a môže byť tiež nesmiern krásna a štýlová. Tenisky určené deťom môžu mať mnoho podôb a využití, preto ich napokon väčšina juniorov a junioriek má naraz aj niekoľko. Aké práve teraz hľadáš ty? V našom e-shope sústredíme detské tenisky všetkých tvarov, farieb a veľkostí, všetko z kolekcií tvojich obľúbených módnych značiek.

Detské tenisky na šport aj parádu

Pokiaľ ide o detské topánky, ťažko by sme hľadali univerzálnejšiu obuv, ako sú tenisky. Môžu byť vhodné prakticky na všetky príležitosti, ale aj ročné obdobia. Najľahšie detské tenisky, takzvané plátenky, sú z priedušnej textílie, a tak sa najlepšie hodia na sparné letné dni. No niektorí ich preferujú napríklad aj ako prezuvky. Možno ich prať, no treba si v nich dávať pozor na náhle prehánky či kaluže. Klasické športové tenisky sú skvelé na rôzne pohybové aktivity. Dieťa ich určite bude potrebovať na telesnú výchovu či športové krúžky. No bohato ich využije aj vo voľnom čase. Štýlom často nápadne pripomínajú športové tenisky pre dospelých a mali by mať aj rovnakú funkčnosť. Módne tenisky detské outfity dotvárajú ako štýlová bodka -môžu to byť, napríklad, klasické “superstarky” od značky Adidas alebo trblietavé dievčenské variácie od Skechers. Deti tu môžu dať naplno priechod svojmu osobitému vkusu a kreativite.

Detské tenisky na celý rok

Tenisky sú obľúbenou obuvou najmä počas prechodných ročných období. Chránia detské nôžky pred miernym chladom aj vlhkosťou, no zároveň sa v nich chodidlá príliš nespotia. Vedela si však, že existujú tiež zateplené detské tenisky, ktoré dieťa môže spokojne vynosiť aj počas suchej zimy? Všestrannosť tohto obľúbeného typu obuvi sa tak ešte znásobuje! Stále váhaš, ako vyberať tie správne tenisky pre deti? Do úvahy by si okrem ročného obdobia a dizajnu mala určite brať aj individuálnu anatómiu nôžky tvojho dieťaťa. Okrem samotnej veľkosti zváž aj šírku nôžky a výšku priehlavku. Deti sa často nesťažujú, ani keď ich topánky tlačia (najmä, ak sa im veľmi páčia), takže opýtať sa občas nestačí. Detské tenisky by mali byť z kvalitných materiálov, vítané sú aj zvýšené podrážky na špičke, keďže práve tu deti obvykle topánky okopú najskôr. Ak má dieťatko sklony k vbočeným členkom, odporúčajú sa vyššie tenisky, ktoré členky pevne fixujú. Vhodné je aj ortopedické tvarovanie klenby, alternatívne sa však dajú do topánok dokúpiť aj ortopedické vložky. Nech už sa rozhodneš akokoľvek, z našej ponuky si určite vyberieš.