-20% na VŠETKO vo VÝPREDAJI5

EXTRA20Aktivovať zľavový kód
Iba:00h00min00s
Mikiny pre deti142

Detské mikiny: Štýlové aj praktické kúsky na všestranné využitie

Deti a mikiny – to k sebe neoddeliteľne patrí. Detské mikiny, to sú praktické a pohodlné odevy, čo sa dokonale hodia k akčnému životnému štýlu juniorov a junioriek, ktorí sú neustále v pohybe a na stope nových dobrodružstvám. Mikina je zároveň šikovný funkčný kúsok - spoľahlivo zahreje a ochráni pred nástrahami chladnejšieho počasia. Okrem toho ale môže byť tiež nesmierne štýlová a vkusná - o tom ťa, napokon, nenechá zapochybovať naša bohatá ponuka, ktorá je nabitá trendovými mikinkami od všetkých populárnych módnych brandov. Ak práve potrebuješ doplniť šatník svojho potomka o nové detské mikiny, toto je adresa, na ktorej to zvládneš hravo aj výhodne. Už si stačí len vybrať - ale pozor, môže to byť ťažšie, ako sa na prvý pohľad zdá! U nás nájdeš len samé prvotriedne kúsky...

Detské mikiny na voľný čas aj športové vyžitie

Detská mikina, to je predovšetkým pohodlný outfit na voľný čas a relax. Tradične je vyrobená z mäkulinkej bavlny, takzvanej teplákoviny, ktorá nebráni voľnosti pohybu, nespôsobuje nadmerné potenie a skvelo drží tvar. Takýto odev určite uprednostníš pri vychádzkach do prírody, ale aj tréningoch či športových zápasoch na čerstvom vzduchu. Na výber máš z pulóvrovej varianty, ktorá sa oblieka cez hlavu, alebo zipsovej verzie. Šikovným doplnkom môže byť kapucňa, ktorá môže v prípade potreby poslúžiť aj ako náhrada čapice či dáždnika. V móde sú aj veľké vrecká na bruchu, do ktorých sa zmestí všeličo - najčastejšie však ruky. Jednoduché športové dizajny obvykle prichádzajú v základnej palete farieb. Ozvláštniť ale možno aj takéto mikiny detským motívom - kvietky, srdiečka či obľúbení rozprávkoví hrdinovia určite každého juniora potešia. Športové detské mikiny obvykle prinášajú na trh športové značky - u nás nájdeš pestrú paletu dizajnov od labelov ako Nike, Adidas, Puma a mnoho ďalších.

Dizajnové mikiny: Detské outfity, ktoré sa dajú vynosiť aj do školy

Detská mikina, samozrejme, zďaleka nemusia byť len športová. V štýlovom prevedení renomovaných dizajnérskych značiek ako Ralph Lauren, Calvin Klein, GAP či Carter's môžeš nájsť krásne nápadité kúsky, ktoré sa skvelo hodia aj na bežné nosenie. Pokojne ich skombinuj s džínsami a vkusnými topánočkmi na šnurovanie pre vytvorenie štýlu, ktorý sa skvelo hodí aj do školských lavíc. Samotní školáci detské mikiny neraz aj sami pred svetrami či kardigánmi preferujú, pretože sa v nich cítia pohodlnejšie a voľnejšie. V ABOUT YOU teraz nájdeš všetky brandy a dizajny mikín pre deti od veľkosti 92 až po 140 pekne na jednom mieste. Navyše, pošleme ti ich vždy s bezplatným poštovným aj prípadným vrátením.