Chlapčenské mikiny: Základný kúsok do každého tínedžerského šatníka

Ak by si tvoj násťročný syn mohol vždy obliekať len to, čo nosí zo všetkého najradšej, čo by to, myslíš, bolo? U väčšiny tínedžerov to na plnej čiare vyhrávajú chlapčenské mikiny. Tento univerzálny outfit sa dá nosiť naozaj takmer kamkoľvek. Je ležérny a pohodlný, štýlový aj praktický. Dokonale sa hodí k džínsom, chino nohaviciam, teplákom aj kapsáčom. No a možnosti ich prevedenia sú doslova nekonečné! V ABOUT YOU ti teraz prinášame mikiny pre chlapcov, ktorí si na svojom štýle a bezchybnom imidži naozaj potrpia. Vyberie si z nich aj ten najnáročnejší juniorský módny kritik – a teba môže hriať dobrý pocit, že svojmu potomkovi dopriavaš tú najvyššiu kvalitu.

Chlapčenské mikiny: Na zips aj cez hlavu, s kapucňou aj bez

Mikiny pre chlapcov bývajú obvykle vyrobené z bavlny, ktorá je prípadne doplnená rôznymi elastickými prímesami pre väčšiu pružnosť a lepšie držanie požadovaného tvaru. Inak ale v podstate žiadna jedna mikina nie je rovnaká ako druhá. Mikiny môžu mať celkom rozmanité strihy - niektoré sa preťahujú cez hlavu ako pulóvre, iné majú vpredu zips či dokonca výnimočne aj gombíky. K najobľúbenejším dizajnovým prvkom na mikinách patria kapucne. Okrem toho, že je to úžasná “skrýša” pre pubertálnu hlavu plnú bláznivých nápadov, je to tiež celkom užitočný doplnok - najmä, ak znenazdajky zaprší či zaduje mrazivý severák. Podľa čoho ďalšieho sa ešte chlapčenské mikiny zvyknú odlišovať? Sú to napríklad tiež vrecká - niektoré mikiny nemajú žiadne, iným dominuje takzvaná klokanka, do ktorej sa zmestí všetko - vrátane neposedných rúk.

Mikiny pre chlapcov od svetových značiek

Chlapčenské mikiny treba kupovať so zreteľom na to, že sa budú nosiť veľa a intenzívne. Šetriť na nekvalitných kúskoch preto nemá veľký zmysel. Napokon, ani značkové mikiny ťa nemusia vôbec stáť veľa - obzvlášť, ak ich kupuješ z ABOUT YOU. V našom e-shope teraz nájdeš množstvo mikín pre chlapcov v rozmanitých prevedeniach za najlepšie ceny. Máme tu parádne športové kúsky od obľúbených značiek ako Nike či GAP, ale tiež množstvo trendových kúskov v urban štýle od takých renomovaných brandov, ako je Abercrombie & Fitch, Pepe Jeans, Polo Ralph Lauren či Tommy Hilfiger. Zaobstaraj svojmu juniorovi chlapčenské mikiny, v ktorých sa stane hviezdou triedy či partie. V dôležitom období dospievania predsa často záleží aj na takýchto “maličkostiach”. My ti každú objednanú mikinu, ale aj akýkoľvek iný tovar vždy pošleme s bezplatným poštovným.