Prejsť na hlavný obsah

Adidas Nemeziz

Je nám to ľúto, nič sme nenašli ...

Adidas Nemeziz: Hviezdne kopačky, ktoré teraz môžeš mať aj ty

Či už je pre teba futbal najväčšou životnou vášňou alebo príležitostným relaxom, bez dobrých kopačiek sa iste nezaobídeš. Adidas Nemeziz však nie sú len dobré – sú to jedny z najlepších kopačiek, aké práve teraz môžeš na trhu nájsť. Slávny nemecký výrobca do tejto obuvi vložil všetko svoje dlhoročné know-how. Navyše, tento štýlový a spoľahlivý model posvätili aj najväčšie futbalové legendy súčasnosti vrátane ikonického Lionela Messiho, ktorý má dokonca teraz aj svoj vlastný rad týchto topánok. Kopačky Adidas Nemeziz sú skvelou voľbou pre každého futbalistu, ktorý zo seba na ihrisku rád vydá všetko. Poď si pre tie svoje!

Ľahké, krásne, inovatívne: Adidas Nemeziz si ťa hravo získajú

Dychberúce kopačky Adidas Nemezis sa zrodili predovšetkým pre rýchlosť. Ich nápadne aerodynamický tvar o tom jasne vypovedá. Nezaostáva ani ich ľahká konštrukcia a dokonale spoľahlivé kolíky, ktoré poskytujú skvelú stabilitu na rôznych typoch povrchov. Ak berieš každý zápas, profesionálny aj kamarátsky, rovnako vážne, toto sú kopačky, v ktorých sa vždy predvedieš v plnej škále svojich schopností. Adidas Nemeziz však nemyslia len na tvoj výkon – rovnako dôležité je aj tvoje pohodlie, pretože bez neho je každý športový zážitok o čosi menej radostný. Kým väčšina bežných kopačiek spočiatku pôsobí strnulo a tvrdo, Nemeziz ti sadnú ako uliate už na prvýkrát a dokonalého pocitu komfortu sa už v nich nezbavíš. Chceš ešte viac pohodlia a ľahkosti? Tieto kopačky teraz prichádzajú aj v jedinečnom slip-on dizajne bez šnúrok, ktorý perfektne obopína chodidlo vďaka zakomponovanej súprave elastických pruhov rôznych šírok a hrúbok. Rýchlejší a pohodlnejší spôsob obúvania kopačiek jednoducho neexistuje!

Kopačky Adidas Nemeziz z ABOUT YOU: Výhodný nákup na dosah ruky

Obľúbené kopačky Nemeziz od Adidas Performance bodujú aj vďaka svojej všestrannosti. Okrem klasických modelov s kolíkmi v tomto rade nájdeš aj kopačky s gumenou podrážkou, ktoré sú určené na umelé trávniky či do hál. Na svoje si tak príde každý typ futbalistu. Vyberať si môžeš aj z pestrých dizajnov – tento model vyzerá skvelo v neutrálnom čiernom prevedení aj v divokých kombináciách neprehliadnuteľných neónových tónov zelenej, oranžovej či modrej. Prvkom dizajnového ozvláštnenia je najmä neodmysliteľný trojpruh, ktorý je poznávacím znamením všetkých produktov Adidas. V prípade limitovanej edície Nemeziz Messi je to aj grafická koláž mena tejto športovej legendy. Pýtaš sa, kde si môžeš svoj pár Adidas Nemeziz kúpiť čo najvýhodnejšie? V ABOUT YOU teraz tieto kopačky nájdeš v pestrej palete vzorov, dizajnov a veľkostí za skvelé ceny, a tak kvôli ich nákupu nemusíš ani vstávať zo stoličky. Tak čo, ideš do toho?