Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Doplnky149

Calvin Klein Jeans: Z prehliadkových mól do tvojho šatníka

Calvin Klein je jednou z najvýraznejších návrhárskych osobností posledného storočia. Módny svet si podrobil svojím minimalistickým prístupom k móde a jeho ležérna elegancia slávi na prehliadkových mólach úspechy prakticky s každou novou sezónou. Pod tento módny dom dnes už patrí aj niekoľko nemenej úspešných dcérskych brandov, ako je aj značka Calvin Klein Jeans. Jej doménou je pohodová casual móda na každý deň, ktorá si spoľahlivo nájde miesto v každom šatníku. Ako napovedá už jej názov, v centre pozornosti sú džínsy a ďalšie outfity so športovo-elegantným charakterom. Okrem atraktívneho výberu nohavíc, tričiek či búnd tu ale nájdeš aj množstvo ladiacich módnych doplnkov. Objav v našom Calvin Klein Jeans e-shope štýlovú inšpiráciu, ktorá ti padne do oka.

Calvin Klein Jeans pozýva do najlepšej spoločnosti

Calvin Klein Jeans je v módnom svete skutočným pojmom a obľúbili si ho aj hviezdy najťažšieho kalibru. K pravidelným nositeľkám a nositeľom jeho outfitov patria napríklad aj Kendall Jenner, Justin Bieber alebo Vanessa Hudgens. Je to, napokon, celkom logické – CK Jeans ponúka presne ten typ outfitov, ktoré si vyberieš, keď chceš vyzerať bezchybne a zároveň uvoľnene a cool. Presne ako celebrita na relaxačnej prechádzke či cestou do fitka. Prijímaš pozvanie do vyberanej hviezdnej spoločnosti? Pestrosť ponuky tohto brandu dokazuje, že sa vie prispôsobiť takmer akejkoľvek situácii. Nájdeš tu sofistikované kúsky, v ktorých môžeš pokojne vyraziť aj do práce, ale aj zmyselné šaty ako stvorené na spoločenské podujatia. Calvin Klein Jeans boduje jednoduchosťou a čistotou línií, ale nevyhýba sa ani rafinovaným detailom či kontrastným farebným kombináciám.

Calvin Klein Jeans pre všetkých

Od hlavy až po päty šik, a to v každom ročnom období. To je s Calvin Klein Jeans celkom jednoduché. V zime sú napríklad horúcim hitom hrejivé pleteniny – roláky, kardigány aj klasické pulóvre, na ktorých sa vyníma svetoznáme logo CK ako jedinečný dizajnový prvok. Výborne sa k nim budú hodiť súpravy úpletových čapíc a šálov, ale aj klasické kožené opasky s výraznou kovovou prackou. Nech už sa ti v katalógu tejto značky zapáči čokoľvek, neexistujú žiadne obmedzenia, ktoré by ti bránili dopriať si to. Calvin Klein Jeans myslí rovným dielom na dámy, pánov aj deti, ale tiež na širokú škálu konfekčných veľkostí. Väčšina vecí tak prichádza vo viacerých veľkostných a strihových variáciách, z ktorých si iste vyberieš. Odevy a doplnky tohto brandu sú tiež obľúbenými darčekmi, pretože netrafiť sa s nimi do vkusu obdarovaného je prakticky nemožné. V ABOUT YOU je nákup o to výhodnejší, že k nemu získaš aj bezplatné poštovné či garanciu vrátenia peňazí za nechcený tovar až do 100 dní. Už máš konečne vybraté?